Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjak le talán a nagy őröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjak le talán a nagy őröl?

Figyelt kérdés
Már több 1.5 éve szerelmes vagyok belé. És hiszem, hogy ő a nagy ő. De ő nem szeret viszont engem. Próbáljam meg elfelejteni, próbálkozzak még nála? Töröljem vele a kapcsolatot?
2011. nov. 4. 10:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
a nagy Ő jellegzetessége, hogy boldoggá tesz. aki nem foglalkozik veled az nem tesz boldoggá. majd el fogod felejteni előbb-utóbb.
2011. nov. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
az a furcsa hogy állandóan prédikál a belső a fontos de még meg sem akar ismertni! nem akar beülni egy kávézóba, hogy ketten beszélgessünk.
2011. nov. 5. 01:33
 13/14 anonim ***** válasza:

Hé haver a nagy Ő az saját képünk alakja és nem egymás boldoggá tétele. Az egymás boldoggá tétele az nem csak nagy ő-n múlik. Valaki tarthat az ő nagy ő-jének akkor is, ha nem kölcsönös.

Kérdező talán azért nem akar téged megismerni jobban, mert lássa azt, hogy nem illetek össze és ezért feleslegesnek tartja illetve lehet, hogy félős. Volt neki már barátnője?

2011. nov. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
nem írtam ide, hogy srác vagyok és neki már volt barátja de nagyon rövid ideig tartott. Azt mondogassa az igazit keresi, de legalább kettesben lennénk magamba bolondítanám. Csak nem tudom míért pont velem nem akar 2-esben, szerintem csak fél, hogy megcsókolnám vagy valami. Előbb megy el ismerősökkel duncsizni mint akit barátjának tart és egyben szereti őt. Komolyan nem értem.
2011. nov. 5. 11:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!