Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit vegyek a barátom szülinapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátom szülinapjára? Nem lehet kicsit korai? Vagy netán furcsa?

Figyelt kérdés
Most lesz 18 éves, nem teljesen vagyunk együtt. Az hosszú hogy miért. A lényeg az, hogy félig-meddig járunk. Nemsoká születésnapja lesz és úgy gondoltam kedveskednék neki valami ajándékkal, de nem tudom, hogy mit kéne neki venni. Ötletek? Én először egy közös képre gondoltam. Ez szerintetek jó lenne? Nem lenne korai, vagy furcsa? 14L
2011. nov. 4. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Büntetőtörvénykönyv CD-n? Kiemelve a beleegyezési korhatárról szóló cikkelyt?
2011. nov. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Haha. Vicces, vicces. :] Nem arra voltam kíváncsi, hogy mi a véleményetek a kapcsolatunkról. :] De azért köszönöm -.-'
2011. nov. 4. 17:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem furcsa. =) Ha ő amúgy szereti az ilyeneket, és szerinted örülne ennek, akkor csinálj ilyet neki. =)
2011. nov. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A beleegyezési korhatár 14, tehát legális.

Különben nem csak a pasidnak adhatsz ajándékot, szerintem akkor se ciki ha még nem vagytok együtt. A közös kép szerintem célzás lenne, vagy nagyon jól, vagy nagyon rosszul sülhet el, és ez sajnos a pillanatnyi hangulatán fog múlni. :(

2011. nov. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :] Egyébként nagyon szereti az autókat, szeret olvasni, szereti a filmeket. Gondoltam arra is, hogy adok neki egy kis plüsst amit telifújok az egyik parfümömmel, aminek nagyon szereti az illatát. Bár ez talán kissé gyerekes, vagy mégsem?
2011. nov. 4. 22:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!