Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom nagyon csikis, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nagyon csikis, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Mindenhol csikis, mindig. Ha átölelem és megmozdul a kezem a hátán már csikis, megpróbáltam tegnap felhúzni a pólóját az ágyban fekve, de megfogta a karom mert csikis. Nem feküdtünk még le egymással de ez így nem is tudom elképzelni hogy lesz. Nem érhetek majd hozzá?? Mit tegyek? Valahogy meg lehet szüntetni a csikisségét?

2011. nov. 5. 00:13
 1/5 joci23 válasza:
100%

Én is csikis vagyok, de mondjuk csak a derekamtól a nyakamig és csak elöl. Nekem nem okoz gondot csak az első pár érintésnél, utána is fennmarad az érzés, de egy sokkal kellemesebb szinten.

Nem lehet, hogy nagyon izgul az érintésedtől? mert gondolom magának azért nem olyan csikis, hogy még a pólóját sem tudja felhúzni tőle.

2011. nov. 5. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nyúzd le a bőrét
2011. nov. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kötözd ki!!! :D egyszerű de nagyszerű megoldás :D
2011. nov. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Gergo_30F ***** válasza:
100%

"Valahogy meg lehet szüntetni a csikisségét?"

igen, csak meg kell szoknia az érintésed.

2011. nov. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Kikötöd a lábát, és össze-vissza csikized a talpát. Majd megszokja. Nálam bejött, és csak a szokásos helyeken maradt meg, de a talpamról eltűnt. Én is olyan voltam, hogy ha hozzámértek, már rándultam. Utána lett barátnőm, aki kihasználta, hogy annyira csikis vagyok, és esténként kikötötte a lábam és csikizte a talpam. Durván, szinte karmolt, néha légycsapó nyelével meg is csapkodta, de ez eléggé fájt. Egy idő múlva már csak a hónaljam és oldalam volt csikis, az sem annyira.
2012. jún. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!