Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nehezen viselem, hogy barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen viselem, hogy barátnőm abortuszpárti. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés
Ha becsúszna egy gyerek, elvetetné. Tehát nem mérlegelne semmit, automatikusan elvetetné, nemcsak akkor, ha tényleg abszolút semmi lehetség kihordani. Nekem ez nagyon szar érzés, ebben a tudatban szexelni vele. Nem ítélem el őt ezért. Csak a tudat szar. Én az abortuszt nem pártolom, azt gondolom, hogy ilyenkor az örökbeadás lehet megoldás, és egészen biztos hogy akkor is így gondolnám, ha nő lennék, mert nem szoktam feladni az elveimet élesben sem. Tudom, hogy a végső döntés a nőé, de az a bizonyos magzat az én gyerekem is, és megőrülnék, ha elvetetnék. Értetek engem? Jó lenne, ha ezt amit írtam, nem a barátnőm iránti vádaskodásnak vennétek. Mit tanácsoltok? Nyugodt lélekkel ezt elfogadni nem tudom, és így a szex se olyan felszabadult dolog nekem.
2011. nov. 5. 20:01
1 2 3 4 5
 41/50 A kérdező kommentje:

ööö lehet h az utolsó mondat így helyes:

Nem akarom kockáztatni, hogy később ne lehessen gyereke stb

2011. nov. 6. 17:14
 42/50 anonim ***** válasza:
56%

Nézd, sorakoztathatjuk itt az érveket-ellenérveket. Pro és kontra.


Egyikünk sem tud teljes egészében igazat adni a másiknak és így értelme sincs vitatkozni, gyakorlatilag a semmin.

Én értem amit mondasz, csak nem értelek meg. Te is érted amit mondok csak nem értesz egyet velem.

Ennyi.

2011. nov. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 A kérdező kommentje:
Oké de én mit csináljak? Keressek valaki mást? Ez így nem jó se neki se nekem.
2011. nov. 6. 19:00
 44/50 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem keress mást. Tudom, a szerelem nagy úr, de ha én ilyet hallanék, hogy valaki abortuszpárti, hát... nagy ívben elkerülném, ha az én gyerekemmel tenné ezt, akkor nem tudnék neki megbocsátani. Nő vagyok, anya, de ha a férjem azt mondaná, hogy igaz, hogy semmi indok nincs rá, csak úgy,ő abortuszpárti, el kell vetetnem a gyereket, mert ő ezt kitalálta magának, szó nélkül lelépnék.
2011. nov. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
35%

Teljesen igaza van a barátnődnek!

Az abortusz amúgy is 100%-os védelmet jelent.


Valóban rossz lenne a nőnek az a tudat, hogy örökbe adta a gyerekét, aki valahol a világban él és soha sem láthatja, a gyerek is csak szenvedne (főleg ha árvaházba kerülne).

Valóban csak akkor kéne ez miatt siránkoznotok, ha már megszületett babákat ölnének meg.

2011. nov. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
20%

1. Ne szeretkezz vele óvszer nélkül SOHA.


2. Gondolkozz el azon, hogy miért nem akar gyereket vállalni. Lehet, hogy ha házasok lennétek, akkor megtartana egy véletlenül becsúszott babát is, de hajadonként nem akarja felvállalni, mert nem biztos abban, hogy kitartanál mellette. Ha ez a helyzet, akkor vedd feleségül, de továbbra is használj óvszert, nem kell direkt teherbe ejteni, ha nem akarja.


3. Ha más fontos kérdésekben is ennyire másként gondolkodtok, akkor talán mást kellene választani mindkettőtöknek.


4. Az abortusz helyett örökbeadás Magyarországon ritkán működik. Egyszerűen nem ez a szokás. Én is támogatnám ezt a megoldást, de tény, hogy ha már megszüli a babát, a nők 99%-a megtartja, vagy a családból befogadja valaki.

2011. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim válasza:
28%
Teljesen egyetértek Veled kérdező, nálam szóba sem jöhetne abortuszpárti csaj, épp ezért. Az én gyerekemet SOHA nem fogja megölni SENKI. Én a helyedben keresnék mást.
2012. jan. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
Másik megoldás ha esetleg mégis becsúszik akkor be kell vállalni.A mai világ kicsit gyerekellenes nem csak anyagi okok miatt.Az én párom is ilyen.Ha 5x lennék terhes nem vetetném el és ő sem hagyná.Eddig 2 gyerekem van az egyik nem tervezett.Így alakult és mivel szeretem a párom ezért a gyereket is elfogadom ami tőle ,,becsúszik". Ha nem szeretném akkor talán másképp lennék de nem is biztos eljutnék odáid,hogy teherbe essek tőle.
2012. febr. 12. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:
Nagyon tisztelem az olyan férfiakat mint te.Az enyém is ilyen mint írtam.Igaz vallásos de nem bánom.Nagyon rendes a pasim és ritka mint a fehér holló.
2012. febr. 12. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
34%
Ha ilyen típus agy akkor ne járjál olyan nővel aki nem olyan mint te.Abortusz ellenes vagyok én is és sose jártam olyan pasival aki abortuszpárti mert az olyan pasi az olyan is .Nemcsak ebben az egy dologba van nála gond.
2012. febr. 12. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!