Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen érzés ha szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés ha szerelmes valaki? Úgy értem nagyon izgul mikor látja? Mosolyog ha rá gondol? Én úgy tudom ez a szerelem. És velem ez történt amikor gondoltam egy bizonyos srácra aki bejön nekem, és akkor amikor láttam.

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a szerelmet igazából nem lehet megmagyarázni, csak te érzed senki más, mindenkiből mást vált ki sztem.

de igen ha meglátod, ha rágondolsz mosolyogsz. érzed az illatát, róla álmodsz. ha megérint beleremegsz, és a találkozások előtt izgulsz. a kis pillangók a gyomrodba vannak. áh kegyetlen jó érzés főleg ha viszonozva is van ugyan ez :))

2011. nov. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez, és még sok minden más:) Olyan kellemesen melegen tart mindig, néha heves szívdobogást okoz, néha mélységes nyugalmat, néha féktelen jókedvet :)Örülsz, hogy pont az a valaki a te párod, kereknek érzed a világot, boldogan indulsz minden nap haza a munkából, mert tudod, hogy Ő vár rád otthon, hogy Vele törődhetsz, stb. stb. Hosszan lehetne fejtegetni.

23/N

2011. nov. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2011. nov. 5. 20:50
 4/10 A kérdező kommentje:

Az a rossz hogy az iskolásokat csúfolják ha szerelmesek. :(

A lányokat nem annyira de a fiukat igen.

2011. nov. 5. 20:54
 5/10 anonim ***** válasza:
Nyugi, csak féltékenyek, ez tuti. Az őszinte érzések manapság nem túl divatosak, érted...
2011. nov. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Aha. De nem tudom mit tegyek mert itt én vagyok a lány, ő pedig akit csúfolnak.
2011. nov. 5. 21:50
 7/10 A kérdező kommentje:
:(
2011. nov. 5. 21:51
 8/10 anonim ***** válasza:
És mivel, hogyan csúfolják? Őt zavarja?
2011. nov. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen. Legalább is csufolnák azt mondta. Biztos történt vele màr ilyen.
2011. nov. 9. 16:50
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz, és ne foglalkozzon azzal, hogy mit mondanak a népek. Majd megértik ők is, hogy miért is jó érzés ez. Sőt, ami azt illeti, talán rá is lehetne tenni még egy lapáttal, hogy furdalja őket a kíváncsiság, hajtsa őket egy olyan ismeretlen felé, amiről azt látják, hogy mással jót tesz. Mert ha tudják, hogy ugyanez a jó velük is megeshet (balesetek, ugye, történnek, hehe.. :D ) akkor visszavesznek az arcukból ( nem teljesen ugyan, de SZIGNIFIKÁNS mértékben.. :) )
2011. nov. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!