Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen élményt ajándékozhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen élményt ajándékozhatnék a páromnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Persze lennének ötleteim,de sajnos nincs pénzem. Olyan ötletet várok,ami megvalósítható max. 20.000 Ft-ból.

A barátom 34 éves, 4 éve vagyunk együtt.

(Nem szexuális élményre gondoltam,ahhoz nem kell különleges alkalom;),és pl. egy közös vacsora is bármikor megvalósítható,mert együtt élünk.)


2011. nov. 5. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

hát ha csak 20ezred van...:o


érted, csak.xĐĐĐ


am egy saleen s7 megteszi :DDD

2011. nov. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

!Sétarepülés!

20 ezerért egy 30 perces körre elviszem. Írj privátban, ha érdekel.

2011. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Gyűjts még hozzá, és vidd el síelni. Ha a gyűjtés nem megy, akkor menjetek korcsolyázni, az olcsóbb. Marad utána vacsira is.
2011. nov. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet inkább valami tárgyi ajándék jobb lenne most, mert rosszabb időben leszűkülnek a lehetőségek. Hogy valahova elutazzatok ahhoz nagyobb összegre lenne szükség. 20.000 ft-ból viszont már szép ajándékot lehet venni.
2011. nov. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
25%
Mégis hány éves vagy, hogy nincs pénzed?
2011. nov. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A sétarepülés jó ötlet,ez már eszembe jutott korábban is,de azt inkább évfordulós ajándéknak szánom,tavasszal mégis csak szebb lehet fentről a táj,mint télen.
2011. nov. 7. 15:19
 7/8 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszolónak pedig: 22 éves egyetemista vagyok,akit a szülei nem tömnek pénzel,ezért azt a kevés pénzem,ami van,be kell osztanom úgy,hogy maradjon még karácsonyi ajándékra a szüleimnek,a húgaimnak,a keresztlányomnak,és a barátom szüleinek is.(És még sorolhatnám,h mi mindenre pl.nyelvvizsgára,fénymásolásra,Szilveszterre,stb.)

Egyébként pedig ha még soha nem hallottad volna,akkor szeretném,hogy tudd,hogy a szeretet ünnepe a Karácsony,nem pedig a legdrágább ajándékok versenye.

2011. nov. 7. 15:25
 8/8 anonim válasza:
nem azt írta a kérdező,hogy nincs pénze, hanem azt,hogy a barátjának max 20 ezerért akar ajándékot venni. Szerintem azért ez szép kis összeg, én fele ennyit sem tudok költeni egy emberre....
2011. nov. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!