Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előfordult már valakivel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordult már valakivel, hogy 1 év alatt sem sikerült túllépnie a volt szerelmén?

Figyelt kérdés
Első szerelmem szakított velem, és én még nagyon szeretem. Annyira hiányzik. Nagyon fáj. Nem tudom elképzelni, hogy mást fogok szeretni ezután. Ráadásul nem is értem, miért szakított. Mi tévő legyek?
2011. nov. 5. 22:35
1 2
 1/11 Juan1 válasza:
Hmm.Ha még azt sem tudod,hogy miért szakított veled,akkor nem lehetett egyenes ember.Vagy még túl fiatalok vagytok.Valaki nem hajlandó elfogadni,hogy VÉGE és így évekig is eltarthat.Fontos,hogy lásd azt,hogy valamiért vége lett.Ha csak Te szereted vagy szerelmes vagy bele de Ő nem (ezért is szakíthatott),akkor van-e értelme annak,hogy Őt szeresd? Az igaz szerelem elenged mégha nagyon fáj akkor is.Senki nem mondta azt,hogy nem fog fájni.Dehogynem.Csak ne ess át a másik oldalra azaz a szenvedésbe az önsajnálatba.Ha menni akar had menjen.Senkit sem láncolhatsz oda magad mellé.
2011. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem volt vagy 3 év, de egy idő után már nem voltam szomorú, csak nagyon megkeseredett, nem bíztam egy pasiban sem, sőt, sajnos egypár életét abban az időszakban meg is keserítettem :((( elég rossz volt, de hát elmúlik...
2011. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Első szerelmemen 4,5év alatt sikerült túltennem magam.

24N

2011. nov. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

4,5 év alatt? :O Jó ég. És azalatt végig intenzíven szenvedtél?

Egyébként valóban még nagyon fiatalok vagyunk, és nagyon szerelmes volt belém, csak elmúltak az érzései.

2011. nov. 5. 22:53
 5/11 sovjet válasza:

nekem már lassan 3 éve még mindig fáj de szerencsére már csak rítkán

hát igen kell egy másik komoly kapcsolat hogy eltemese az ember végleg az elsöt

én 17F

2011. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az első szerelmet sosem felejted el.. de előbb-utóbb majd elmúlik a szenvedő érzés :)
2011. nov. 5. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
igen, idővel majd elmúlik.
2011. nov. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Huhh, nekem is azt mondta első párom, hogy elmúltak az érzései. Fél évre rá kiderült, hogy "csak" lesz*patta magát egy másik csajjal, és nem volt vér a pucájában elém állni.

Na mindegy. Amúgy van ilyen, én most tartok másfél évnél. Nem első párom volt, viszont az első nagy szerelmem. Amíg őt meg nem ismertem, nem is tudtam milyen. De így, hogy nem beszéltem vele szakítás óta, találtam új hobbit (táncolok), sok időt töltök a barátaimmal, és heti rendszerességgel udvarolgatnak pasik, már kezdek jobban lenni.

Éld az életed, és egyszer túl leszel rajta.

2011. nov. 6. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
én már másfél éve szenvedek, még mindig rosszakat álmodok az exemmel, hiányzik, utálom, szeretem, nem szeretem, de nem beszéltünk egy szót sem, viszont miatta tettem tönkre az életem, megcsalt többször is, férje volt, én elváltam, vártam, nem jött, leléptem. Most magamat okolom. De vissza nem fogadnám, mert egy bunkó tahó nő, ahogy most érzem.
2011. nov. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

tavaj agusztus végén lett vége szenvedtem, de mint kiderült ő is idénnyáron agusztusba találkoztunk 1ik délutántol másnap reggelig császkáltunk mind2nk számára idegen városban és akkor először éreztem magam teljes embernek mióta vége lett... de most azóta megint nemláttam és még mindig szenvedek, pedig azért találkoztunk hogy beszéljünk és elbúcsúzzunk de még ígyis nagyon fáj :( és a legszörnyűbb hogy nekünk távolság miatt kell elszakadni egymástól :( voltak azóóta kapcsolataim de nemtul hosszu életüek, mindig rájöttem hogy bármilyen jó hozzám a másik nekem akkoris csak ő kell.. :(

17/L

2011. nov. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!