Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne jobb?

Figyelt kérdés

Én 14 éves vagyok a barátom 13 :)

(ne izéljetek lécci a kor miatt..)

Eléggé "félénk" típus vagyis amikor a csóknál vagyunk vagy én nem tudom..de nem tud jól csókolózni. Az egész olyan szinte mint egy szájra puszi. Nem tud nyelvesen és így nem olyan jó.... nem fogom ilyen miatt dobni mert szeretem, de hogy tudnám esetleg "megtanítani" anélkül hogy mondanám neki hogy nem tud...??

(a smárolás is olyan "nyelvnélküli"......:/ )


2011. nov. 6. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
oh...XD
2011. nov. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
esetleg egy normális választ??
2011. nov. 6. 13:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Bocs de kénytelen leszek belekötni a korba. Te valószínüleg jóval éretebb vagy a fiúnál, 14 évesen + a csajok hamarabb érnek, DE az a fiu 13 évesen még éretlen egy párkapcsolathoz, ahhoz h smároljon valakivel!!! Ilyen korban, 13 évesen arról szol a párkapcsolat, h együtt sétáltok, társasjátékoztok stb.

Ha ez neked nem tetszik keress magadnak egy idősebb, érettebb fiút, akivel már nyugodtan csokolozhatsz is.

2011. nov. 6. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem csak ő kell :) nem keresek mást.ez nem úgy megy :D
2011. nov. 6. 15:33
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkaor törődj bele h ilyen... :D
2011. nov. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!