Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mit mondjak neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit mondjak neki? (FONTOS)

Figyelt kérdés
A pasim küldött jópár idézetet aminek nagyon örültem mert szép volt és irtam neki ez nagyon szép és jó mondta hogy köszike aztán kiderült kis keresésem után hogy ez csak egy dal amiből kiszedte én meg azthittem saját kezüleg irta most erre mit irjak neki? Hogy mit hazudozol vagy mi? Mert engem ez bánt
2011. nov. 6. 21:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Most őszintén? Miben hazudott??? Te hittél mást, a Te saját fejedben fogalmazódott meg az, hogy ő írhatta. A sráccal nincs gond.
2011. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondta, hogy ő írta, vagy csak te hitted azt?
2011. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nincs már olyan épeszű ember aki dalt ír. Ha már ezt megtette igen kedvelhet, mert én sosem csinálnám.
2011. nov. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah csak mer én tudok magamtól szöveget kitalálni és azok nagyon jók de ő pedig máshonnan veszi rádásul ha megköszöni az azzal jár hogy azthiszi én beveszem hogy őirta
2011. nov. 6. 22:05
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Ezt csak te találod ki. Hisztis egy csaj lehetsz. Az ilyen felesleges körök miatt szoktál elhagyni a csajokat.
2011. nov. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok hisztis csak muszály volt megkérdeznem épp az a baj velem hogy fiús vagyok xd
2011. nov. 6. 22:12
 7/8 A kérdező kommentje:
de tudjátok mit irjátok ezt be a googleba: do a barrel roll
2011. nov. 6. 22:14
 8/8 anonim ***** válasza:

előzőekkel értek egyet egy szinten, ha nem mondta hogy ő ezt neked írta akkor nem hazudott. nekem is van hogy találok egy szép idézetet amiről úgy érzem hogy illik rám és barátnőmre vagy rá (idézet függő hogy mire vonatkozik) de ezzel nem átverni akarom hogy hú én találtam ki hanem azzal hogy elküldöm annyit próbálok mondani hogy igaz ez rá. ha most idézet leírja hogy szép vagy jó vagy imádlak szeretlek attól hogy egy zenéből van még igaz és így gondolom :)

szerintem emiatt ne legyél rá mérges

2011. nov. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!