Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek milyen lány illene hozzám?

Figyelt kérdés

Külső és belső tulajdonságokat is írhattok. :)


Ennél a kérdésnél már van egy csomó információ rólam:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..


2011. nov. 6. 22:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
képet B+
2011. nov. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Pfeej szerinted majd ennyit olvasok?

Amugy ilyen csaj kéne neked:

2 lába legyen

max 1 feje

2 keze

minimum! 2 melle

1 puncija

2011. nov. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Már volt képes kérdésem, most képtől függetlenül vagyok kíváncsi a véleményekre :) Bocsika :) De talán a képes kérdésemet már láttad is :)
2011. nov. 6. 22:18
 4/15 A kérdező kommentje:
Nem olyan sok az, én a hosszabbakat is el szoktam olvasni :) De igazad van, foghattam volna rövidebbre is :)
2011. nov. 6. 22:20
 5/15 valaki a tömegből ***** válasza:

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.

Ha kb 30-40 kib*szott sort nem vagy képes elolvasni akkor egy ritka analfabéta paraszt lehetsz. Hogy a kérdésedre válaszoljak valószínüleg egy müveltebb lány akinek vannak tervei ambíciói. Ugyanolyan művelt és értelmes mint te, és legfőképpen ugyanolyan kedves. Amúgy mi a kedvenc színed? Képzőművészetire járok és sokat meg lehet tudni belőle. Amúgy jó uton haladsz, csak egy kicsit naív vagy, gondolom ezzel már páran visszaéltek.

2011. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
nehogy már azt is mi mondjuk meg milyen lány tetszik neked..
2011. nov. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Azt ne, de hogy ti milyet tudtok elképzelni :) Meg hogy hol lehet olyanokkal ismerkedni :)
2011. nov. 9. 17:48
 8/15 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan, aki képes a világot más szemével is látni és elfogadnia a másik véleményét.Plusz szeret filozofálni bármiről. Amúgy végig olvastam mindent, amit írtál és meglepett, hogy ilyen pasi is van még a világon :)
2011. nov. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Egy veled egyforma vérmérsékletű csajt, aki például szívesen beszél neked magáról és nem érzi magát furán ahogy csodálod. Vagy az aki nagyon szimpatikus akármiért is, vagy szerelem első látásra.
2011. nov. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
akkor nekem levélben küld légyszi a képes kérdésed.:P
2011. nov. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!