Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok? Szakítanát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok? Szakítanátok, vagy várnátok még?

Figyelt kérdés
24 éves fiú vagyok. Lassan 5 éve vagyok együtt egy lánnyal, ő 10 éves. Igazából, minden tökéletes volt mindig köztünk. Tényleg, szerintem össze sem vesztünk még semmin. Ami persze nem baj, csak lényegében furcsa, hogy ez egy szó szerint tökéletes kapcsolat. Csak...amikor meglátom, már nem tudok neki annyira örülni, mint régebben. Örülök neki persze, de nem úgy, mint előtte. Mivel tulajdonképpen már együtt is lakunk(nem szó szerint, csak mindig nálam alszik) igazából mondhatni, hogy egész nap együtt vagyunk. És mostanában, amikor nem látom valamiért egy 3-4 napig, rossz kimondani, de nem kimondottan hiányzik. Nincs már az a tűz, ami a kapcsolat előtt. Lehet hogy már szerelmes nem vagyok, csak megszokásból vagyok vele? Viszont tudom, hogy ő nagyon szeret. Neki én voltam mindenben az első, rajtam kívül még nem is volt barátja. Nem tudom mit csináljak. Úgy érzem kihűlt a kapcsolatunk. Ti mit tennétek? Szakítanátok? Vagy várnátok, hátha lesz valami? :)
2011. nov. 7. 19:46
 1/9 A kérdező kommentje:
Úú elírtam, 20 éves. bocsi :)
2011. nov. 7. 19:47
 2/9 anonim ***** válasza:
10 éves...?
2011. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes, hogy kijavítottad, mert különben dutyi lett volna:)
2011. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ilyen ütemben öregszik, sok minden még megváltozhat hamar!
2011. nov. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatnád feldobni valahogyan. Második első randi?(Furán hangzik, de én például kétszer éreztem azt a bizonyos első csókos bizsergést.) Csak hívd el randevúra, mintha most ismerkednétek!

Esetleg közös programok, szokatlan új dolgok kipróbálása a szexben is... Remélem segítettem, üdv. :)

2011. nov. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igaz, én lány vagyok, de sajna, én is hasonló helyzetben vagyok, és kiváncsi vagyok én is a többiek válaszaira, véleményeire. Szeretni szeretem, csak pár napig valahogy nem hiányzik annyira, és én sem tudom, hogy miért? amúgy én most úgy vagyok, hogy várok, mert előfordulhat, hogy változni fog... jut eszembe, egy ismerősöm azt mondta, hogy lehet, a megszokás miatt...
2011. nov. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

jaj nee én nem akarom megszokni a barátomat:(( de ez olyan rossz lehet:((

de szerintem elevenítsd fel magadban vagy együtt hogy miért vagytok együtt és miért is a másik a legtökéletesebb akivel együtt lehettek:)

úgy értem gondolj sokat az elejére hogy milyen jó volt mikor összejöttetek hogy izgultál meg hogy miért is szerettél bele.vagy gondolj arra hogy milyen rossz lenne elveszíteni,gondolkozni azon hogy milyen rossz érzés lenne ha mással lenne.. milyen lenne elveszíteni azt a személyt akiben így megbízol,így szeret stb.. vagy kérdezzétek meg egymástól hogy mit szerettek egymásban,mi az ami másban nincs meg.. vagy csináljatok valami romantikus randit vagy nyaralni vagy ilyesmi:D remélem azért segítettem. és remélem újra feléled a láng és együtt lesztek örökree:D:)

2011. nov. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 aranyoskám ***** válasza:
Üzenem mindenkinek aki ebben a helyzetben van vagy lesz: VAN REMÉNY! Nemrég velünk is ez a helyzet állt fent, de "simán" megoldottuk. Igazából nálunk az volt a baj h egész eddig minden nap láttuk egymást,azonban a nyár eleje óta ez megváltozott. Most örülhetünk ha minden második hétvégén találkozunk. Eléggé ellaposodott a kapcsolatunk és úgy éreztük nem tehetünk ellene semmit. Csak annyit csináltunk h újra aktivizáltuk az egészet és megint kitaláltunk ilyen randiszerű programokat. és lám, minden újra a régi,sőt mintha egyre jobban belezúgnék
2011. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez nem csoda ha egyfolytában egymás nyakában lógtok.Mindig kell legalább párnap szünet,hogy feltöltődjetek meg legyen a másiknak egy kis "szabadsága".Nincs abban semmi rossz ha néha jól esik a másik nélkül lenni és nem hiányzik.

Mi 15 hónapja vagyunk együtt és sose untam meg így a vele töltött időket,és mindig olyan elevenen örülök ha találkozunk.Próbáljátok ki.

22l

2011. nov. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!