Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok! Amikor megcsalt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Amikor megcsalt a barátnőtök vagy egyszerűen csak bókoltak a barátnőtöknek, hogyan reagáltátok le? Beszéltetek a srác fejével?

Figyelt kérdés
Hosszú és komoly kapcsolataim voltak és ki van a tököm azzal, hogy vannak emberek akik nem tartják tiszteletben mások kapcsolatát! Velem már kétszer előfordult, hogy egy harmadik fél betolta a pofáját a kapcsolatomba és a vége az lett, hogy a barátnőm dobott a harmadik miatt! Mindegyik alkalommal emberi módon viselkedtem, de bevallom őszintén, hogy jól esne, ha pofán gyűrhetném a gyereket! Az egyik barátnőmnél, amikor kiderült, hogy hajt rá egy srác, felhívtam telefonon és szép szóval megkértem, hogy álljon le! Megígérte, hogy nem fog többet előfordulni, de mégis folytatódott! Másik barátnőmnél a sráccal nem beszéltem, amit bánok utólag. Remélem nem lesz harmadik eset az életemben, mert félek attól, hogy nem tudom ennyi eset után humánosan lereagálni.
2011. nov. 7. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
A nővel kell ilyenkor beszélni. Nem a férfival. A nő hibája, nem a férfié.
2011. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

velem is volt már ilyen

ha bántod a pasit a csaj csak azt fogja leszűrni h egy erőszakos állat vagy

2011. nov. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na ez az! Mindig ez tartott vissza! Pedig de jól esne...
2011. nov. 7. 20:51
 4/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha nem leszel tökös akkor megint dobnak a csávó meg röhög rajtad és azt mondja droid vagy.Keményen kell fellépni ilyenkor!Ha meg úgy érzed, hogy a csajodnak is tetszik a 3. akkor zavard el a pics@ba mert van ezer másik.
2011. nov. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vallom ha valaki menni akar azon még lökni is kell egyet! Aki annyira befolyásolható arra úgy sem lehet közös jövőt alapozni...
2011. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ezzel tudod az a baj, ha régóta együtt vagy valakivel és őszintén szereted, ezt nem tudod ilyen könnyen megtenni! Ha valaki így csinálja az ugyanúgy nem szereti már a párját (szerintem).
2011. nov. 7. 21:17
 7/10 anonim ***** válasza:
Igazad van részben,de ha padlón vagy attól az élet nem áll meg megvárni amíg összeszeded magad(az ember mindig edződik a pofonoktól...)
2011. nov. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Hát igen...

"Ami nem öl meg az megerősít!"

2011. nov. 7. 21:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Velem az volt, hogy egy társasági összejövetelen én néztem meg egy csajt, mert ismerős volt, de nem tudtam hova tenni. Aztán rájöttem, hogy az előző alkalommal bemutatkoztunk, váltottunk egy levelet, de nem volt semmi. Később odajött a pasija, leült velem beszélgetni, mint férfi a férfival, hogy ne akarjak semmit a barátnőjétől (ők is akkor ismerkedtek meg, és ezek szerint össze is jöttek). Biztosítottam arról, hogy békénhagyom, és ennyi volt.

Bennem az volt, hogy a srác nem biztos magában, és ezért erősködik, mert nagyon úgy adta elő magát, hogy ő most "lenyom" engem.

A csaj lehet, hogy erről nem is tud, vagy tetszett neki, mert azóta is együtt vannak azt hiszem, több mint 2 éve.

2011. nov. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"ha bántod a pasit a csaj csak azt fogja leszűrni h egy erőszakos állat vagy"


Ilyenkor már teljesen mindegy. Ha a csaj annyira szeretné a srácot, akkor jöhetne 100 vagy ezer másik pasi nem érdekelné, sőt az sem ha a barátja egy kicsit megagyalná. Ilyenkor már elég ingatag lábakon áll a kapcsolat, így talán egy kicsit feldobódik az ember, ha a másik jelöltet jól agyba-főbe veri. Lehet, hogy a csaj lelép vele, de legalább jól érzed magad.

Újabb bizonyíték, hogy a nőkkel nem szabad rendesen bánni, mert akkor ez lesz.

2011. nov. 8. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!