Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párom megvert megalázott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom megvert megalázott besokalltam! Haza költöztem eleinte könyörgött h menjek vissza! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
most megunta a könyörgést 1hét után és azt vágja afejemhez h cserbe hagytam ott az albiba,neki le kell laknia,vagy bukja a 100.000ft kaukciot!de ő nem akar tovább ott lakni!Most én vagyok a legnagyobb szar amiért otthagytam!!de nem hagytam volna ott ha normális!!!meg eddig szeretett???vagy nem is szeretett csak szinészkedett h visszacsaljon?a lakás miatt??
2011. nov. 8. 11:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
70%
Hülye vagy, ha ezek után vele maradtál. Így járhat minden nő, aki a külseje miatt szeret bele vkibe, és nem veszi észre, milyen szemét tapló. Megérdemled.
2011. nov. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
osztom az első kommentelő véleményét. én is voltam egy hasonló szeméttel, és nem bántam meg, h nem mentem vissza hozzá.. úgy őszintén gondold át, mi a fenének mennél vissza? soha a büdös életben nem fogsz többé félelem nélkül élni mellette.
2011. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, miért könyörgött? Ha szeret, ha nem, ne engedd hogy üssenek! Egy kis tartásod legyen már, könyörgöm! Ha megvert a fickód, ne menj vissza! Attól mert ő azt mondja, hogy a te hibád, akkor azt el is kell hinni?
2011. nov. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

"Párom megvert megalázott besokalltam! Haza költöztem eleinte könyörgött h menjek vissza! Mit tegyek?"


Mit tegyél: Cseréld le a telefonszámodat.És semmire ne reagálj,amit a párod mond.Ne engeddm,hogy kapcsolatba lépjen veled.A verés után már kár azon filóznod,hogy vajon szeretett-e valaha,mert aki veri a nőt,akár egy pofont ad csak,az NEM SZERELMES a nőbe.

2011. nov. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
hadd szenvedjen a kis kaukciójával. ő érdemli meg a baromságáért. csengesse ki ő maga és lássa a kárát. nehogy visszamenj, sose leszel boldog többé vele.
2011. nov. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer megvert, arról nem tehetsz. Ha másodszor is, azt megérdemled, mert csak úgy történhetett meg, ahogy az első után nem hagytad ott azonnal, vagy most visszamész hozzá.
2011. nov. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, hogy te a tipikus áldozat típus vagy, aki magára vonzza apró jelekkel az erőszakos hapikat, azért mert élvezi tudat alatt az ilyesmit. Ez elég kínos defekt, de lehet azért vele élni...
2011. nov. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ha elköltözik, lakhatsz ott egyedül, de csak akkor.
2011. nov. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Csak a pénzét sajnálja, vissza ne menj már. Még lelkileg próbál manipulálni, de szemét!!


22/L

2011. nov. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
ne menj vissza cseréj számot.
2011. nov. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!