Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ma elmentem baratomhoz nevnapi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma elmentem baratomhoz nevnapi ajandekat odaadni. Ois csinalt nekem valamit: gyertakbol kirakott szivet. :3 Kerdezte h: Tudod mit nem probaltunk meg ki? Mit tegyek? Tobb lent

Figyelt kérdés

Nem a sexre gondolt ha kerdezitek mert tudom h nehany agyament erre gondolna egybol. Mivel meg nemis csokoloztunk csak puszi meg oleles volt ezert en erre gondoltam. Termeszetesen nem valaszoltam csak neztem tovabb a gyertyakat es mondtam h milyen szepek stb... Szerintem csokolozni akart. En picit meg tartok ettol. Mit tegyek?

14/L (ui.: bocsi az ekezetekert de nincs :P)


2011. nov. 8. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Döntsd el, akarod, vagy nem akarod! Ha nem akarod, mondd meg neki. Ha akarod, akkor csókold meg, jó lesz. Ha nem lesz jó, jó lesz a második. Ha nem lesz jó a második, akkor jó lesz a harmadik. Ha nem akarod, nem is lesz jó.
2011. nov. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
köszi, hogy mindjárt csípőből ledegradálod a válaszadókat. Így nem is mondom meg Neked, hogy mit csinálj, ha rám hallgatsz, azt csinálsz amit akarsz.
2011. nov. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs ha tanulok a sajat es mas hibaibol. Felteszek egy kerdest: a valaszok tobb mint 80%ka felreerti. Es nem teged degradallak le. Koszi
2011. nov. 8. 16:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem értem. Ma már elmentél a barátodhoz, szal haza is mentél, de akkor mondd el, hogy mit csináltál. Megcsókolt vagy mi ?

Amúgy nem kell megcsókolnod, csak ha kész vagy rá :)

2011. nov. 8. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Jajj!!! Ez akkora kamu h nincs ékezet!!! Szinte más nyelvű billentyűzetet nem is lehet idehaza kapni csak magyart!!! :S


" agyament erre gondolna egybol "

Ez miért agyamentség??!!!!! Ez tök természetes!!! És ha ő is erre gondolt?

Amúgy meg eléggé bárgyú lehettél a tettetett süketségeddel!

Mit tegyek.... Beszélj vele, vagy próbáld ki!

Amúgy meg mi a rák f@szának van neked barátod már 14 évesen ha ennyire nincs kedved semmihez sem amit egy párkapcsolatban szoktak?!

Nem szégyen az ha nem akarod!!! De akkor minek csinálod?! Csakmert ez a divat???


Tanulj felelősséget vállalni a dolgaidért, és ha ilyen helyzetbe kerülsz akkor viseld a következményeket!

2011. nov. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

16:54!

Szerintem ez egy fokkal jobb, mintha azt kérdezte volna h "14 vagyok, lefeküdtem vele, kilyukadt, baj lesz?"

Ha mondjuk 1 hete jártok és nem ismertétek azelőtt egymást, akkor korai a csók. Senki sem csókolgat idegen embereket.

2011. nov. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

tegnap 16:56


És három fokkal jobb annál mintha azt írta volna h: feldaraboltam anyámat, mit tegyek? :)


Nem az a lényeg h mi a problémája hanem h mit tesz és miért! :)

2011. nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ezzel a sok hülyével. Én egy évvel vagyok nálad idősebb, és engem is zavart, meg nem tudtam, mit tegyek. Ráadásul egy nálam
2011. nov. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Folytatom: szal egy olyan sráccal jöttem össze, aki nálam egy évvel idősebb, és neki volt már bnője, nekem pedig ő volt az első. És az elején én is paráztam. h béna leszek. De nagyon szeretem, és már ő is, és én is nagyon vártuk a csókot, és hát...nagyon jó volt:)

Majd mikor te is eldöntötted, hogy akarod, és megtörtént, meséld majd el!

Sok sikert!:))

2011. nov. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!