Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti erre, hogy reagálnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti erre, hogy reagálnátok, ha a barátotok hasonlót mondana nektek? (Fiúk véleménye is érdekelne! ) Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a barátom eleinte viccelődött azzal, hogy nőtt a fenekem, de szemmel nem veszi észre csak érzi ahogy fogja és rá 1 hétre azt mondja, hogy szemmel is észrevenni és, hogy komolyan mondja. Hozzáteszem éves versenyszerű sportolás áll mögöttem, mindig elmondta mikor összejöttünk, hogy imádja és, hogy ez volt az első amit megnézett rajtam és, hogy eddig senkinek nem volt még ilyen jó. Mondtam neki hát akkor keressen olyat aki tetszik neki erre azt mondja, hogy rendben látta rajtam, hogy ez nem tetszik erre, hogy de én mondtam .. mondom te meg nem tagadtad legalább. nem tudom, hogy álljak ehhez.. szeretem és megakarok felelni neki.. igen lehet túl reagálom de akkor is rossz volt ezt hallani. Mit tennétek?
2011. nov. 8. 19:22
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
csapkosd meg egy fakanállal, bunkó faszi
2011. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%

Komolyan elgondolkoznék azon, hogy mennyire is felszínes a kedves barátom. Miért, ő teljesen tökéletes? És arra, hogy keressen mást, így válaszolni...Komolyan meghánynám-vetném magamban a dolgokat.

23/N

2011. nov. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

Ez megint valami női,érhetetlen műbalhé.

Tetszik neki a feneked.Szereti fogdosni,Lehet,hogy keményebb lett,vagy gömbölyőbb a sport miatt.Észre vette.

Szerintem nem azt mondta,hogy nem tetszik,hanem azt,hogy más lett,és szereti.

Mi ezzel a baj?? Ha nincs baj,akkor csinálsz??

Nem értem ám.

2011. nov. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy 1 hónapja kimaradt a rendszeres sport betegség és egyéb dolgok miatt és nem azért mert lusta vagyok és ezt ő is tudja..és úgy értette, hogy nagyobb lett...
2011. nov. 8. 19:36
 5/7 anonim ***** válasza:
sok mindent eltűrök a barátomnak... de tényleg. de azt az egyet nem tűrném el, ha a külsőmet bármi módon kritizálná!!! valószínűleg ugyanazt mondtam volna, amit te: ha nem tetszik, az ajtó nyitva áll. bármikor kimehetsz. ;) és az, hogy ő ezt így reagálta le... elárul egyet s mást.... gondolkozz el, kivel is vagy együtt, mert aki már most kritizál, az később sem lesz jobb, csak egyre többször fog sértegetni mindenféle dolog miatt, holott aki szeret, az nem csinál ilyet. sok sikert! L/21
2011. nov. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
47%

Szóval azért,mert őszinte volt,és megmondta,hogy fenékre híztál,akkor ki kell rúgni?? Ki mondja meg?? A szomszéd??

Örülj,hogy megmondja,és változtass rajta.

Ha a férjed mondaná 25 év házasság után,hogy cicám,nagy a feneked,akkor őt is kirúgnátok,vagy elgondolkoznátok,hogy akarsz-e tetszeni neki,vagy már tök mindegy és inkább másnak??

Mert nem azzal van a baj,aki megmondja,hanem azzal,aki ezért megsértődik.

2011. nov. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem sértődtem meg, mert örülök, hogy megmondta és semmiképp nem rúgnám ki ilyen miatt.. de elgondolkodtató.. és amint rendbe jövök megyek is edzeni! így, hogy nem tudok fele annyit nem zabálok, mint edzés mellett.. szóval figyelek rá! és igen akarok neki tetszeni!
2011. nov. 8. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!