Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy lányoknak a belépő ingyenes, vagy 500 forint, míg fiúknak 1000 forint vagy 2000 forint?

Figyelt kérdés

Azaz, hogy fiúkkal fizettetik ki vadidegen lányok belépőjét?

Lányok válaszát is várnám, hogy vajon itt is küzdenek-e az egyenlőségért? Írjátok mögé, hogy F vagy L.


Ja és akkor egy vicces kérdés a végére, ha én fizetem a vadidegen lány belépőjét, akkor jogom van mondjuk cserébe kérni is valamit tőle?


Mit szólnátok, ha ezt bevezetnék máshol is? Moziban, színházban, teszem azt, benzinkúton a benzin árában, hogy ezeken a helyeken a fiúknak drágább?


2011. nov. 13. 16:08
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
57%
Hol van ilyen? Simán fel lehetne jelenteni hátrányos megkülönböztetésért. A törvény tiltja a nemek alapján történő megkülönböztetést, legyen bármilyen irányú.
2011. nov. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 A kérdező kommentje:

Mondjuk a szórakozóhelyek 80%-án :) vagyinkább :()


Pl.: [link] kattints egy képre, és olvasd el az alját...

2011. nov. 13. 16:13
 3/34 anonim ***** válasza:
62%

ezen már én is elgondolkoztam, nem valami igazságos.


viszont elég röhejes gondolat az is, hogy ezért cserébe te bármit is kérj a lánytól...a lánynak mi köze ehhez a rendszerhez?


L

2011. nov. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
49%

most komolyan buliznál olyan helyen ahol az emberek 90%-a fiú :)


akkor menj mel*gbárba :D

2011. nov. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Ha járnék ilyen helyekre 100%, hogy polgári peres eljárást indítanék... lévén, hogy fiú és joghallgató vagyok. De mivel nem járok, ezt az örömöt meghagyom a bulizó népnek. ;)
2011. nov. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:

Lánynak: Mondtam, hogy az csak vicces kérdés :)


Utána lévőnek. A te meglátásod szerint, ha a lányoknak ugyanannyit kéne fizetni, akkor nem mennének bulizni? Otthon ülnének?


Akkor ezek szerint a lányok moziba, színházba, étterembe, állatkertbe, vidámparkba stb... sem járnak, mert fizetni kell érte? És ugyanannyit mint a fiúknak?

2011. nov. 13. 16:17
 7/34 anonim ***** válasza:
93%
Hála az égnek az internet és az áram még ugyanannyiba kerül, tehát a kockákkal még nem b@sztak ki...
2011. nov. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
60%
Én örülök ennek, a belépő így is úgy is 1000-2000 forint, és legalább vannak lányok is. nincs annál rosszabb buli mikor a tánctéren 10 emberből 9 fiú és azt az egy lányt is körülugrálják.
2011. nov. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:

Szabadosi János-nak:


Amit te írsz, az ma is megvalósul, számtalan helyen, miközben én fizettem a dupla belépőt... Lányok akkor vannak egy szórakozóhelyen, ha jó a hely! Igényes! Lányoknak tetsző zene megy. stb...


Ha kimész egy sziget fesztiválra, vagy a számtalan egyenlő belépőjű rendezvényre, semmivel kevesebb lányt nem találsz, mint fiút, mert ugyanannyit kellett fizetniük. Ez a szórakozóhelyek félrevezető kampányának része, hogy ne az üzletet kellejen minőségében fejleszteniük.

2011. nov. 13. 16:38
 10/34 anonim ***** válasza:
én eddig nagyon egyetértek veled és én sem egészen értem, hogy mire utaznak ezzel a szórakozóhelyek, a több bevételre?
2011. nov. 13. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!