Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, vagy együtt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, vagy együtt maradnátok?

Figyelt kérdés

Sosem voltam még ilyen tehetetlen, érdekelne hogy kívülállóként mit gondoltok. Úgy érzem hogy a párom lesz az igazi akkor, amikor már gyereket akarok és nyugodt életet. Amikor már nem kell annyi izgalom, csak arra vágyom hogy meló után befeküdhessek a tv elé.

Most viszont még tűzijátékot akarok, igazán élni, nem csak életben lenni, hogy néha meglepjenek, stb. De ez mellette nem megy. Képtelenség. Mondtam neki, próbálkozunk, de valami nem jó.

5 éve jöttünk össze először, volt egy év külön, mégis újra egymásra találtunk. Azt hittem hogy ez nem véletlen!

De most már nem tudom mit gondoljak, nagyon össze vagyok zavarodva.

23L


2011. nov. 15. 13:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha még nem tetted volna meg, akkor ezt a kérdést ugyanígy tedd fel neki. Fontos hogy őszintén meg tudjatok beszélni BÁRMIT.
2011. nov. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mármint milyen kérdést tegyek fel neki? Hogy szakítsunk-e? Tudom hogy ő velem akar lenni, eszébe nem jutna hogy különváljunk.
2011. nov. 15. 13:26
 3/18 anonim ***** válasza:
Hát ha úgy érezném, hogy megtaláltam az igazit, semmiképpen sem engedném el! Főleg, hogy 5 éve együtt vagytok kisebb nagyobb szünetekkel. Bár... 18 éves voltál ezek szerint mikor megismerted.. hmmm akkor nagyon nem élhetted ki magad! nem tudom... Lehet 11 év múlva nagyon megbánod, hogy elpazaroltad a fiatalság-bolonság-os éveidet egy kapcs. miatt! Nehéz a döntés tuti, de ha 1 mód van rá, kívülállóra ne hallgass! Csakis a szívedre és nem utolsó sorban az eszedre! Amúgy én pont a másik véglet vagyok, nem tudok hosszabb távra elképzelni egy fiút magam mellett, ennek is sorolhatnám a hátrányait. Jól gondold meg mit lépsz!
2011. nov. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Most mit csinalj, nem tudom, ket teljesen kulonbozo emberek vagytok, kulonbozo erdeklodesi korrel.

Csak arra hivnam fel a figyelmed, hogy csaladdal, gyerekkel az nem ugy megy hogy munka utan befekszel a tv ele. Ha igy gondolod, akkor ne is alapits csaladot.

2011. nov. 15. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

"Lehet 11 év múlva nagyon megbánod"

:DD Ez nem konkrétan 11 év akart lenni! :) Elgépeltem, bocsi! 10

2011. nov. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Beszéld meg ez vele, minden kapcsolat alapja a kommunikáció.
2011. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így voltam vele amikor találkoztam a párommal.

Volt egy döntésem, vagy változok, vagy elveszítem, de nem tudom mikor jön mégegy ilyen ember.

Végül semmi erőfeszítés nélkül megváltoztam, családot akartam, komoly kapcsolatot. Egy évre rá összeházasodtunk, ekkor voltam 19 éves, és azóta is nagyon boldogok vagyunk és várjuk az első babát!

De ez nem mindenkinél van így ... ez tőled függ mennyire szereted, mennyire szeretnél változni vagy sem.


24/l

2011. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat.

FromOz, tisztában vagyok vele, akkor úgy fogalmazok, hogy "egy nehéz nap után beessek a tv elé," és akkor a nehéz napban minden benne van, de ne köss bele, mert a történet szempontjából ez most teljesen lényegtelen.

2011. nov. 15. 13:35
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te nagyon szereted ezt a srácot, és ezért mondod, hogy "majd jó lesz, akkor ha". Szereted, mint embert, de nem úgy, mint a párodat. Ha párodként szeretnéd, nem lenne időd kacsingatni kifele, hogy "mi lenne, ha még élhetnék egy kicsit", hanem megnyugodnál, hozzámennél és gyereket szülnél. Én a te helyedben szakítanék, mert előbb vagy utóbb problémát fog okozni, hogy nem élted ki magad. Aztán lehet, hogy megint összejöttök, de csak a töltött káposzta jó felmelegítve. 24/L
2011. nov. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Kérlek azt ne tanácsoljátok, hogy beszéljem meg vele, mert higgyétek el, nagyon sokat beszéltünk már erről! Már nincs mit, egyszerűen ő olyan, én ilyen, vagy feladom a vágyaimat hogy még mindent meg akarok élni, és tudom hogy egy csodás apja lesz majd kb öt év múlva a gyerekemnek, vagy elválnak útjaink, megélek mindent amit akarok, és ki tudja hogy lesz e még ember aki így szeret, aki így elvisel tőlem mindent, akivel ennyire egy hullámhosszon vagyok. Ezt nem tudom eldönteni...
2011. nov. 15. 13:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!