Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na ilyenkor mit tehetek? Adjatok már tanácsot mit tehetnék ez ügyben. Bunkók ha lehet akk ne

Figyelt kérdés

Barátnőm pár hónapja cikiz engem...azt mondja milyen kicsi...apró..hogy a mit tudom én minek nagyobb van mint nekem először nem vettem figyelembe de már nagyon idegesít azt mondja viszont hogy a sex-az neki jó,akkor ?

Hát eléggé sikerült az önbizalmamat összetörni-e..

*Én vagyok az a srác aki nem hodol a divatnak ami van azt hordja,sima haj oldalra fésülve,szerény,vissza húzódóbb típus.Most nagyon szar érzés hogy nem tudom,mért teszi..annyira sikerült "padlóra" küldenie ezzel hogy félek hogy ha oda kerül a sor hogy szeretné hogy használjam hogy megtegyem-e..nagyon rossz:S...(De azt mondta hogy csak vicc de többet nem teszi és sajnálja)


2011. nov. 15. 18:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Keress mást. Ez nagyon sértő. Az ilyen, nem barátnő! Szerintem ezzel nem kéne viccelődni.


27/N

2011. nov. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Problem? ***** válasza:
50%
Hát én dobnám a helyedbe ha ő szeret nem aláz meg na mármost ez szerintem férfiként nagyon megalázó dolog.Ne legyél papucs hogy mindenféle sértegetést eltűrj.
2011. nov. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Vágd szájon a hüje lotyót! A farkadra meg köss súlyzót, fél év múlva fél méteres lesz!
2011. nov. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyon-sajnálja többször elnézést kért..nagyon el bizonytalanodtam a sex-terén ennek köszönhetőn bár ő azt mondja hogy neki pont jó tökéletes de sajna ugyan az...szégyen ha nem szégyen de "félek a sextől" ez mitt..

Biztos tetszik neki?

Elég jo neki?..stb..ezek a gondolatok járnak benne szerintem mostanság nem lesz semmi..

2011. nov. 15. 21:08
 5/15 anonim ***** válasza:

És még nem b.sztad pofán? Te vagy a férfi, szedd már össze magad. Te miért nem cikizted ki valamijét?

Ez van, ha az ember infantilis, 13 éves kis lányokat kúrogat.

2011. nov. 16. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
még régen kb 1hónapja beszélgettünk mert nincs megelégedve magával..és a mellei méretével és akartlanul de véletlen kicsuszott hogy melplasztika segíthet majd egy hétig mondtam neki a szöveget hogy csak kicsuszott sajnélom:s..a végén megbocsájtott most ezt mondja hogy ezis ilyen volt..és ő is sajnálja..
2011. nov. 16. 09:10
 7/15 anonim ***** válasza:
2011. nov. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
nem tudom,lehet
2011. nov. 16. 17:14
 9/15 anonim ***** válasza:

A nők néha poénkodnak ilyennel, mint a férfiak azzal, hogy milyen kapaszkodónk van a derekunkon meg mekkora a fenekunk.

nem hiszem el hogy egyikotok se tett ilyen megjegyzeseket egy nore POENBOL

inkabb titeket kene pofan baszni.

ferfiak...

2011. nov. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Gergo_30F ***** válasza:

@#9: pofánbaszkodás helyett gyakorold az értő olvasást, bogaram. ha egyszer teszi, poén, ha néhányszor, ugratás; ha hónapokig, az megalázó baszogatás.

meglehet számodra nehez elképzelhető, de az értelmes, empatikus többség nemhogy nem csinál rendszert belőle, de megválogatja kinél süti el egyáltalán. talán ha nem hozzád hasonló türhőkkel vennéd körül magad, nem égne benned a bosszúvágy a rád tett megjegyzésekért, és nem akarnál pofozkodni.

2011. nov. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!