Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hülye voltam. Mit tehetnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülye voltam. Mit tehetnék hogy jobb legyen? Viccnek indult de a vége rossz lett.

Figyelt kérdés

Én csak poénkodtam,hülyéskedtem barátom péniszméretével.

tudom hiba volt..Most ott tartunk hogy már fel sem tudom izgatni.Eddig elég volt egy forró csók egy ölelés..Most már félmeztelen testre sem megy neki..tudom az önbizalmát összetörtem neki de akkor most mit tegyek? a bűntudat mardos segítsetek


2011. nov. 15. 21:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Mit mondtál neki pontosan?
2011. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Jajj ezt a hibát egyszer én is elkövettem. :D Azóta soha semmikor még véletlenül se... mindig azt kell hazudni hogy az aktuális illetőnek a legnagyobb, vagy ha egyértelműen nem, akkor "ugyanakkora mint a többinek". Persze csak ha kérdezi. Egyébként úgy kell csinálni, mintha olyan nagyon nagy lenne. Nemtom miért problémáznak ezen ennyit, de szerintem egy ilyen baklövést kb sehogy nem lehet helyrehozni. Nekem nem sikerült, pedig nagyon igyekeztem... :S
2011. nov. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Olyasmit hogy,pici neki.., mikroszkóppal sem látni a hangyának nagyobb van de kb.vagy egy hónapon keresztül minden nap..nem tudom mit problémázik rajta ennyit...csak poén volt..
2011. nov. 15. 21:12
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Hát ezazért kicsit durva. :(
2011. nov. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez olyan volt neki, monta neked ő azt mondta volna pl, hogy túl kicsi a melled... Ültesd le komoly beszélgetésre, és magyarázd el neki, hogy nem gondoltad úgy, ahogy mondtad. Mutasd meg neki ezt a kérdésedet.
2011. nov. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

jj ezt a hibát egyszer én is elkövettem. :D Azóta soha semmikor még véletlenül se... mindig azt kell hazudni hogy az aktuális illetőnek a legnagyobb, vagy ha egyértelműen nem, akkor "ugyanakkora mint a többinek". Persze csak ha kérdezi. Egyébként úgy kell csinálni, mintha olyan nagyon nagy lenne."


Én is csak ezt tudom mondani....

2011. nov. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
49%
es tenyleg kicsi???
2011. nov. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is őszintén és komolyan kérj bocsánatot és mondd el neki,hogy te ezt viccnek szántad,de már nagyon bánod,mert megbántottad őt,pedig nem akartad és egyáltalán nem is gondoltad ezt komolyan.

Jegyezd meg gyakran,hogy milyen férfias,hogy mennyire felizgat téged.Nem hiszem el,hogy semilyen módszerrel nem tudod felizgatni.Legyél rámenős,lássa rajtad,hogy nagyon vágysz rá.Szex után dicsérd a teljesítményét,mondd neki,hogy még soha senkivel nem szexeltél ilyen jót stb.

Ha mindez nem lenne elég,akkor sajnos tényleg nincs mit tenni!

2011. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%

Bocs, de ha egyszer, poénból, azt még talán helyre lehet hozni. De EGY HÓNAPON KERESZTÜL?!?!?!

Hát ku.rva jó vicc volt összetörni a másik önbecsülését, és minden bátorságát elvenni a szextől.


Szerintem simán megérdemled, hogy kidobjon a búbánatos pi..ba. Remélem, még időben megteszi, hátha más lánnyal még sikerül szexelnie ezek után, bár eleinte biztosan sok szorongás lesz benne.

Ha nem, akkor egy éltere megnyomorítottad a lelkét.


Neked egyébként van ilyen?!

Nem fa.sz, hanem lélek... Kétlem.


Tudod, attól, hogy a te szétba.szott pi.nádban harangozik, még lehet neki teljesen normális a mérete. De ha ezt minden nap a fejedhez vágja, te is biztos jó viccnek fogod tartani, hogy a barátod azon röhög, hogy nagyobb bula van alattad, mint egy elefánttehénnek.


Ha neked ez poén, akkor simán csak egy utolsó, semmire kellő kis szemétláda vagy, és örülj neki, hogy egyáltalán van barátod. Hahaha...


Nem savanyú a szőlő, nem találtál el érzékeny ponton, sőt még pötsöm sincs. Nő vagyok.

Csak nem annyira ostoba, mint te.

2011. nov. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az oké, hogy a te testi közeledésedre nem áll fel neki, de már egy életre megnyomorítottad szerintem. Mekkora tuskó vagy...

Én például mondtam már olyat, szex közben, hogy "na bent van már?":D de akkor csak nevettünk, mert a párom tudja, hogy szép méretekkel van megáldva. A barátod viszont nem hiszem, hogy ennyire biztos lett volna magában, főleg, ha tényleg nem olyan nagy neki, ami persze nem gond. Szerintem még az én barátom is elhinné, ha minden nap elmondanám neki, hogy milyen kicsi...

2011. nov. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!