Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kezdek begolyózni, mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek begolyózni, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a párommal(38), és nem rég bevallotta, hogy van egy 12 éves lánya. A nővel nem házasodott össze, de NAGYON! jó kapcsolatban vannak a mai napig, ami rettentően zavar. Azóta nagyon sok konfliktusunk van, mert mindig bennem van a félsz, hogy újra összejönnek, hisz összeköti őket a gyerek is meg jó sok év..stb Kezdem úgy érezni magam mint egy felesleges (ez esetben) negyedik. Jó mondja, hogy szeret stb stb. ,de tudom, hogy őt is szereti, így olyan mintha osztoznom kéne. Kívülállónak érzem magam, és nagyon rossz. Nem tudom, hogy lépjek túl ezen, teljesen felemészt. (remélem ezt ő is elolvassa)Aki átélt hasonlót, vagy tud, az segítsen!

Köszönöm! l/25


2011. nov. 16. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg örülj, hogy normális pasid van és foglalkozik a gyerekével!!! Miért lenne jobb az, ha le se sz.arná a gyerekét és állandóan csak piszkálnák meg veszekednének a volt nőjével? Legalább tudod, hogy van egy érett pasid, aki felvállalja a gyerekét és nem futott el a felelősség elől, ritka mázlid van!!! El hiszem, hogy rossz neked, de próbálj meg úgy gondolni rá, hogy az a múlt, most veled van együtt téged szeret!!! Nem lenne rossz, ha állandóan ölnék a volt csajjal egymást, és csak feszültség lenne?
2011. nov. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem igazán értem, hogy miért fél év után vallotta be hogy van egy lánya? Emellett lehet hogy az esetetekben sok ez a 13 év korkülönbség, és a féltékenységeddel fogod elmarni magad mellöl. Az hogy nagyon jóban van a gyermekének az anyjával, szerintem inkább jó dolog mint rossz. Kevés az ilyen 'pár' akik válás/szakítás után is jóban tudnak maradni. Ha ezt nem tudok elfogadni, akkor lépj ki a kapcsolatból, mert úgysem fogtok egyről a kettőre jutni, ő pedig nem fog miattad összeveszni és rossz kapcsolatba kerülni a lánya anyjával.
2011. nov. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

utolsónak: ha a nővel való kapcsolata fontosabb, mint a miénk, akkor tényleg kilépek!

köszönöm a válaszokat

2011. nov. 16. 12:25
 4/9 anonim ***** válasza:

Most érezte úgy,hogy megért a kapcsolatotok annyira,hogy bevallja a gyermekének létezését.Szerintem ezzel semmi baj sincs.Gondolj bele,ha te lennél most 38 éves,és lenne egy sokadik párod,te mit cselekedtél volna.Egy kisgyerekes anyukának pl nehezebb ismerkedni...

Nem kell semmin sem osztozni.Nyílván nem az exével lakik!Az állandó félelem és kétely megöli a kapcsolatot...

2011. nov. 16. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Szóval még örülnöm is kéne..
2011. nov. 16. 12:50
 6/9 BlackSword ***** válasza:
Nyilván nem véletlenül mentek szét... De úgy látszik ők abba a ritka kivételbe tartoznak, akik nem kezdenek el sarat dobálni, hanem megoldották felnőtt, érett módon a szakítást... Nem értem mit vagy ezen kiakadva, hogy azért, mert szétmentek nem hanyagolja el a lányát, és jó kapcsolatot ápol az exével, aki neveli a gyereküket... Nem véletlenül van veled... Ha szeretné, akkor nem mentek volna szét... Szerintem ezen gondolkodj el... És nyugodj meg... Ha szeretné, nem lenne veled...
2011. nov. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azért érteni vélem a kérdező problémáját. Engem is hanyattvágna a felismerés, hogy a függetlennek tudott párom nem is annyira független. Ez alap dolog, nagyon nem mindegy ugyanis, mit vállalsz fel egy kapcsolatban. Gondolom a kérdezőnek sem a gyerek létezésével van a baja, hanem azzal, hogy fél évig titok volt a létezése, amit - így kívülállóként - a világon semmi nem indokol. Azért ezek után én is minimum elgondolkodnék azon, hogy ki is az én párom, és mit jelentek én neki valójában?
2011. nov. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Köszönöm végre valaki megértett
2011. nov. 16. 12:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Szívesen, de azért én a helyedben még arra rákérdeznék, hogy miért titkolta el ilyen sokáig? A válaszból sok minden kiderülhet.
2011. nov. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!