Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a különbség a szex illetve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a különbség a szex illetve a normál kapcsolat között?

Figyelt kérdés
vagyis honnan tudom hogy a pasi csak a szex miatt van velem? jelek, apróságok
2011. nov. 18. 09:05
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem érdekli hogy neked jó e stb...
2011. nov. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
itt több mint egy éves kapcsolatról van szó. azért tettem fel a kérdést mert egy másik kérdésnél azt írták hogy csak arra kellek neki...
2011. nov. 18. 09:15
 3/23 anonim ***** válasza:
nem akar azon kívül mást csinálni veled,nem akar veled sétálni,moziba menni,vagy beülni valahova,dugdos téged,nem szívesen mutatkozik vele az utcán,nem csináltok a szexen kívül közös programokat....nem gyengéd vele..és a találkozások csak a szex köré épül.nem nagyon beszélgettek egymás gondjairól,bajairól..
2011. nov. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
plusz ha ez így felmerült benned akkor valószínű van alapja a dolognak ha már így megkérdezed....és gyanakszol..szóval valami nem kóser a dologban...
2011. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Onnan tudod, hogy érzed. Különben a férfi előbb megkívánja a nőt, utána(talán)megszereti. A baj az, hogy a nőnél pont fordítva van. A férfi első sorban a szexre hajt. A nő pedig az érzelmekre. Egy férfinak megy a szex érzelmek nélkül is, de a nő első sorban szeretni akar. Ezért van az, hogy egy nő megmarad egy olyan kapcsolatban, ahol szeretik akkor is, ha a szex nem eget rengető. Amúgy a kérdésedre azt válaszolnám, ha a férfi nem csak a szex miatt van veled, akkor kiváncsi rád. A gondolataidra, a véleményedre. Érdeklik a céljaid, az álmaid, a családod, és ő is elmondja neked azokat, amik őt foglalkoztatják.Ja, és boldog vagy vele.
2011. nov. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
eljárunk, beülünk kajálni meg ilyenek, figyelmes is nem bunkó csak felmerült bennem, mert talán magamban sem vagyok biztos
2011. nov. 18. 09:26
 7/23 A kérdező kommentje:
össze vagyok zavarodva
2011. nov. 18. 09:28
 8/23 anonim ***** válasza:
Ha a pasi szerelmes beléd, akkor egész biztos nem csak a szexért van veled. Tehát azt kell kiderítened, hogy szerelmes-e. De ha ilyen komolyan felmerült benned, akkor szerintem nem az. Ezt ugyanis érzi az ember. Ha egy pasi szerelmes beléd, azt érzed, tudod.
2011. nov. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
nem szerelmes. de akkor mit érez ha mégis több mint szex?
2011. nov. 18. 09:33
 10/23 anonim ***** válasza:

ma 09:28


akkor itt benned van a hiba és nem benne...szerintem te saját magaddal nem vagy tisztában és ezt ő rá próbálod kivetíteni...

ha csak szexre kellenél neki akkor nem nagyon akarna veled sehova eljárogatni és pláne nem lenne figyelmes....

szerintem itt te vagy bizonytalan saját magadban és az érzéseidben...

2011. nov. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!