Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy békítsem ki a barátnőmet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy békítsem ki a barátnőmet? Ennyiért haragudnátok?

Figyelt kérdés

Ma áthívtam magamhoz,de nem jött. Este elment a tesójával meg a haverjával,és én is elmentem az enyéimmel, felhívtam őt nem rég, hogy mi van,erre furcsa lett, kedvetlen, szomorú. Kérdeztem mi baja,azt mondta semmi,de utána hívott a haverja hogy a csajom sír,mert elmentem, és tudja hogy régen ha ittam akkor smároltam nőkkel, meg össze jöttem velük úgy,hogy másnap azt se tudtam kicsoda. És emiatt van kiborulva, úgy volt hogy holnap jön,erre lemondta, most én felhívtam, holnap jön,de a hangja kedvetlen volt. Hogy békítsem ki?

18F, a barátnőm 16


2011. nov. 18. 22:01
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
Nem bízik benned... és oka is van rá... példásabb életet kellett volna élned... de nem a te hibád... a szüleidé... bocs.
2011. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
41%
Békülős szex...
2011. nov. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Békülős szex.. örülök ha szóba áll velem, vagy hogy holnap látom.
2011. nov. 18. 22:07
 4/12 anonim ***** válasza:
61%

hát ez kur.va jó, még a békülős szex sem jönne be?

dobd ki! pfffúúú!

lehet nem kellett volna gyerekként viselkedned gyerekkorodban, és akkor most jobban bízna benned. de másrészt egy érzékeny kislánnyal jársz, aki mellett nem csinálhatnál semmit. ez kell? olyan partnert keress, akivel egyenlők vagytok, legalábbis szerintem ez fontos, de én ilyen yin-yang mániás kezdek lenni.

2011. nov. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy szingliként voltak kalandjaid, még bízhatna a hűségedben.
2011. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szerintem te nem vagy hibás. Egyáltalán nem. Mi az, hogy példásabb életet kellett volna élned... egyszer vagy fiatal, akkor kell kitombolnod magad, nem pedig akkor, mikor gyereked van. Meg ki a faszomok ezek itt, hogy meg akarják mondani, hogy milyen életet élj...

Én kiborulnék, ha ennyitől kiborulna a nőm.

2011. nov. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Állandóan azzal jön,hogy ő nem mehet egyedül bulizni, meg múltkor áthívtam hogy ne mennyen,meg hogy én hogy beszélek vele (igaz múltkor löktem rajta és csúnyán beszéltem vele)
2011. nov. 18. 22:34
 8/12 anonim ***** válasza:

mondjuk ha engem úgy felhúzna nőm, hogy meglökjem vagy csúnyán beszéljek vele, akkor én szakítanék.

nyilván más az életfelfogásunk, de szerintem ez nagyon nem fér bele. volt már így barátom, tökre megértettem, de ők is már veszekedtek nagyokat, kicsit meglökte a lányt, az meg azt mondta hogy megverte.. nem jó ha már ilyenek vannak. :(

2011. nov. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ez viszont már baj.
2011. nov. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Azért neeem! :) Nálunk nincs ilyen! :D

De holnap ha mégis jön, egész nap duzzogni fog, morogni fog velem. Imádom meg minden, de nem bírom hogy nem bízik meg bennem,mert mondtam olyat hogy milyen k*rva jó nők vannak a sulimban,és nehezen tudok nyugton maradni,és csak miatta nem csinálok semmit,ezért szakítani akart.

2011. nov. 18. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!