Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátommal szakítottunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal szakítottunk végül. De másnap írt hogy újra akarja kezdeni. Én azt mondtam neki hogy most 2-3 hétig ne beszéljünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tudom hogy hülyeség volt, de elmentem egy buliba ahol ő is ott volt..Találkoztam is vele..eléggé felkavart..És nem tudom, hogyan tovább??
2011. nov. 19. 13:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Erre a kérdésre nem tudunk válaszolni. Nem dönthetünk helyetted.


Te még szereted őt? Egyáltalán miért szakítottatok?


Az újrakezdett kapcsolatok túlnyomó többségében nem lesznek olyanok mint előtte. Általában negatív irányba mozdul, de csak rajtatok múlik hogy tudtok-e változtatni azon ami miatt szétmentetek.

Ha már első gondolatra is kétséges, akkor felesleges az újrakezdés.


21F

2011. nov. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egyszer szakítottatok !

Ha visszaakarsz menni akkor csak nyugodtan de attól még nem lesztek egymáshoz valóak mert ugye bár szakítottatok!

Egy jótanács:Exekkel ne kezdj semmit se!!!

2011. nov. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Körülményeket nem ártana tudnunk? Mennyi ideig voltatok együtt? Én úgy vagyok vele, hogy felmelegítve csak a töltött káposzta jó, ha egyszer szét mentetek ritkán van az másképp.
2011. nov. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!