Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mennyire normális érzés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális érzés ilyenkor?

Figyelt kérdés

kikosarazott egy lány de én még most is teljesen oda vagyok érte,eleinte éjjel nappal rá gondoltam,ez most annyiban változott meg h nem egyfolytában gondolokrá viszont ha még is eszembe jut(elég sokszor) még rosszabbul érzem magam mint amikor állandóan ö járt a fejemben.

Ez normális?


2011. nov. 19. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Próbáld magad lekötni valamivel, hogy ne gondolj rá annyit.
2011. nov. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes, még nem tetted túl magadat rajta.. Idővel el fog múlni. Szerintem keress egy másik lányt, aki feledteti veled a régit :)
2011. nov. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tökre normális. Ilyenkor az idő a megoldás. Vagy egy új és sokkal jobb lány megismerése :)
2011. nov. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!