Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki most 15-16 évesen úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki most 15-16 évesen úgy viselkedik, mint egy céda arra várhat szebb jövő?

Figyelt kérdés
2011. nov. 21. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem hinném!!! :)

Idővel kinövik egyesek,DE NEM MINDEGYIK!!! :)

2011. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha megváltozik akkor igen.
2011. nov. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mit értesz céda alatt? Én 16-17évesen "vadultam", bulikban összekavartam mindenféle pasikkal, kíváncsiságból persze, kicsit feszegettem a határokat, szerettem tetszeni. Aztán kinőttem, lett egy komoly kapcsolatom, a szüzességem is vele vesztettem el.
2011. nov. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Tudod, k.rvából lesz a legjobb feleség ,közhely, de sokszor igaz ,inkább 15-16 évesen élje ki magát valaki, ne akkor akarja bepótolni, amikor már komoly kapcsolat, vagy házasság, meg gyerek van.
2011. nov. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
valóban aki a fiatalon kiéli magát lehet hogy később stabil kapcsolatban tud élni, már ha kinövi, aki nem növi ki majd úgy 40 felé amikor már nem néz ki olyan jól,hogy ő volt a város qrvája és hogy kihasználták blablabla
2011. nov. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy mint a férfiak a nők is kiélik magukat. A nők is ugyanolyan emberek...
2011. nov. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyébként teljesen érthetetlen az számomra, hogy miért vannak a lányok, és fiuk külön kategóriában, ha egy 16 éves srác még szüz, akk béna, ha végigkefélte a fél várost, akk a legjobb fej, és ezzel majd öregkorában is dicsekedhet,

ha meg egy 16 éves lány még szüz, akk rendes lány, ha meg végigkefélte a fél várost , akk a város k.rvája , és mélyen titkolnia kell majd a multját ?

Huszonévesen a lakkótársnömmel versenyeztünk, hogy ki mennyi "skalpot tud begyüjteni , öt sokan lenézték, nekem meg a vállam veregette minden haver , most férje, és gyereke van , hüséges, és elégedett az életével.

Emberek nem a középkorban élünk !

2011. nov. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Isten arra teremtett minket férfiakat,hogy szétszórjuk magvainkat! :) Nőknek akkoriban nem volt még szavazati joguk sem! :)

Elöször is van egy mondás:kutyából nem lesz szalonna!

Jó okés az ember képes megváltozni de ha valaki felfogásilag is ribi azzal nem lehet mit kezdeni!

Akinek a vérében az van hogy mindig is félre kell járnia mert egy pasi nem elég neki kettő kell mert ha az egyik ott hagyja akkor legyen neki rögtön ágymelegítője.

Tisztelet a kivételnek!És ez igaz a pasikra is ,de a nőkkel az a helyzet hogy gyengébbek szóval könnyen adnak a csábításnak ,nem úgy mint mi férfiak!Ezt a statisztikák is ezt írják!

A lényeg az hogy jó okés nem baj ha sok embert próbál ki az ember de azt könyörgöm módjával és igényesen!!!

A mai fiatalok borzasztóak!!!Nem felkészültek(pedig úgy érzik),és kellő utánanézés nélkül bsznak és csodálkoznak ha abortuszra kell menni!!!Bocs az elkanyarodásért!

Üdv!

2011. nov. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen van különbség lány kiélés srác kiélés között. Egyszerűen csak képzeld el a helyzetet: Egy férfinak le kell szólítani a lányt küzdenie kell azért, hogy megkaphassa. De egy lánynak csak az a dolga hogy mondja, hogy igen vagy nem.


Elhiszem, hogy ki kell élni magunkat, de nem 5-6 szexpartnerrel egy héten. Ennyit azért nem ér mega fiatalság.

2011. nov. 22. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!