Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ez is teszik? - értsd a világ változásaira!

Figyelt kérdés

Valakinek ez is teszik? - értsd a világ változásaira! - jó vannak mazoisták is, tudom. ;-)


http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=VluovlIsMHY


Így változott meg a világunk a hetvenes évek óta. Hát akkor én inkább dohányzok és nőket v*r*k/vernék (szájba). - á'la hetvenes évek ;)


Amúgy, ennél erősebb dohányzás melletti kampányt azért el sem tudnék képzelni!


Alig bírom megállni, hogy az itthon található (majdnem egész) doboz piros Marlboro-val a Marlboro cowboy útjára ne lépjek. ;) (- amúgy nem dohányzom. Ez egy régi családi hagyomány, nem több. Komolyan.) Hátha akkor a régi szép idők is visszatérnek, amikor a nők két mosoly közt nem üvöltik le a fejünk "csak úgy" (természetesen).


2011. nov. 22. 06:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

1. rossz kategóriába tetted

2. ez dohányzás elleni reklám

3. vernéd a nőket? nem épp te reklámozod most a Marlborot? gy*kér

2011. nov. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

1. jó kategóriába tettem - "Kategória: Szerelem, szex > Párkapcsolatok" - én a meg ismerkedés és nemi szerepek a párkapcsolatban vonatkozására célzok. (a kis filmnek)

2. ez dohányzás elleni reklám - lenne ilyen direkt állásfoglalás nélkül. Ami amúgy nyilvánvaló baki. (Ahogy mondják, csak kicsúszott.)

3. vernéd a nőket? nem épp te reklámozod most a Marlborot? gy*kér - Nem nem verem a nőket. Még a fejem sem verem a falba. Elég okos vagyok hozzá, hogy eddig életemben egyszer az öklömet is a falba verni. Azt is elvonulva, egy másik szobába tettem. Én azt írtam ironikusan, hogy még azzal a szörnyűséggel együtt is jobb volt az a kor. hogy (gyakrabban) verték a nőket. Te aztán tényleg nem tudsz a sorok közt olvasni. Ja és a Marlboronak nem éppen jó reklám a tüdőrákos Marlboro Cowboy emlegetése. ;)

2011. nov. 22. 06:46
 3/11 A kérdező kommentje:
Elég okos vagyok hozzá, hogy eddig életemben egyszer kellet csak a öklömet a falba verni is.*
2011. nov. 22. 06:48
 4/11 anonim ***** válasza:
párkapcsolatod van cigivel? ...
2011. nov. 22. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

buta - bár csak megjátszod. Mert neked tetszik a változás, és kötegedésnek vetted.

Tudod punci egy világ van, csak az a baj hogy ez mégis sz*páshoz vezet. (Mármint a férfiak megszopták. - csak hogy te is értsd.) Bár a hetero nőknek ezekkel a pasikkal és az ilyen idegbeteg természettel kell együtt élniük.

2011. nov. 22. 06:50
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg csak a dohánygyárak jártak jól a változással. Mert ma élelmiszert gyártanak, és így nagyobb haszonra tesznek szert. Az idegbeteg nők és sz*páson lévő pasik amúgy is azzal fojtják el a érzéseiket. Ami mint tudjuk túlsúlyhoz vezet, ami hasonlóan kemény rizikófaktor.
2011. nov. 22. 06:59
 7/11 A kérdező kommentje:

Valakinek ez is teszik? - értsd a világ változásaira! - jó vannak mazoisták is, tudom. ;-)


Valakinek ez is teszik? - értsd a világ változásaira! - jó vannak mazoisták is, tudom. ;-)


Valakinek ez is teszik? - értsd a világ változásaira! - jó vannak mazoisták is, tudom. ;-)

2011. nov. 22. 06:59
 8/11 A kérdező kommentje:
Amúgy értem én, hogy leüvölteni vagy legyökerezni azért kell a nőknek a pasikat, mert össze lettek eresztve egy küzdő térre a nők a férfiakkal és (majdnem pasikat írtam :S - már a szó is kezd kiveszni) mivel nem bírnak sok téren a versenyben maradni a pasikkal ezzel a fenyegetéssel/fenyegetettséggel akarják őket kordában tartani. CSAK ahogy a nő sem asszony állat - és ezt a hetvenes években már tudtuk - a férfi sem egy állat, amit kordában kellene/szabadna tartani.
2011. nov. 22. 08:21
 9/11 A kérdező kommentje:

a pasikkal ezzel* :S


a férfiakkal ezzel

2011. nov. 22. 08:22
 10/11 A kérdező kommentje:
nőknek a pasikat* Egy férfi nem hagyja (kétszer szó nélkül). ;)
2011. nov. 22. 08:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!