Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk melyik ajándéknak örülnét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk melyik ajándéknak örülnétek a legjobban ezek közül?

Figyelt kérdés

Egy olyan fiúról lenne szó, aki szereti a reggae zenét és életfelfogást :D Yamaica minden. Beszélgetéseinkből sok mindent megtudtam, nagyon barátom 3 ajándékon gondolkodom. Egy szerelemhez közeli jó barátomról van szó.

1. Nincs egy meleg kesztyűje. Ez szerintem aranyos és figyelmes ajándék lenne karácsonyra.

2. Egy Puma "Yamaica" nevű parfüm

3. Mikor beszélgettünk, kiderült hogy oviba mindig superman akart lenni de sose jött össze. Ezért egy superman emblémás jobb minőségű pólóban gondolkodtam még. Szerintem vicces lenne :D

Ti mit mondtok? Próbálok használható és nem kommersz ajándékot választani aminek ő is örülne :)

17/L


2011. nov. 24. 20:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
en lany vagyok de szerintem ebböl a 2.a jobb döntes :))
2011. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az még annyiban jó is hogy könnyen becsomagolható, mert postán küldeném, sajna nem a közelben lakik. :)
2011. nov. 24. 20:41
 3/23 anonim ***** válasza:
Én is lány vagyok, és én is a 2-ra szavazok.
2011. nov. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Parfümöt utálom

szupermenespolonál azt gondolnám gunyt üzöl belölem

marad az 1es a kesztyű azzal gondoskodónak tűnnél :)

2011. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Parfüm próbája a szaglás :) Megszimatolom majd és eldöntöm hogy jó-e :P Még csak névről ismertem :)
2011. nov. 24. 20:47
 6/23 anonim ***** válasza:
vegyél magadnak egy supergirl-ös bugyit, neki pedig egy superman jelmezt! és csapó indul.
2011. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

csajok...


HÁRMAS!!!

2011. nov. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 szamóca.. ***** válasza:

vegyél neki egy kesztyűt, meg mellé egy naaagy piros bugyit, és mond meg hogy azt a nadrágjára kell felhúzni h végre lehessen superman.

én ezt tenném:D

2011. nov. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Lehetne mindhármat :))
2011. nov. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

akkor költségbe nem verném magam :S meg lehet kellemetlenül érintené ha elhalmoznám mindenfélével

csak valami apróságot szeretnék. :)

2011. nov. 24. 20:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!