Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy 40 éves férfi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy 40 éves férfi azt mondja egy 22 éves lánynak, hogy szeretne tőle gyereket, akkor vajon komolyan gondolja?

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 15:36
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
attól függ mióta ismered, mennyire vagytok közeli kapcsolatban, mert lehet hogy csak "becserkészés" ebben az időben van ugyanis a pasiknál a kapuzárási pánik...
2009. máj. 12. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%
ez attól is függ, hogy milyen helyzetben mondja, és hogy hogy mondja? ezt így innen nem tudjuk biztosan megmondnai.
2009. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ezt csak Te tudhatod biztosra! Ő lehet, hogy komolyan gondolja, mert így akar megfogni magának, de lehet, hogy tényleg akar Tőled, mert Te vagy az élete párja!!!
2009. máj. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Augusztusban ismertük meg egymást Olaszországban. Végülis összejöttünk, és azóta is tarjuk a kapcsolatot, igaz most csak interneten keresztül. Hamarosan biztos újra találkozunk, mert nyáron megint kimegyek dolgozni. :)
2009. máj. 12. 15:55
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
hm.. engem egy dubai srác akart elvenni feleségül.. messziről jött ember.... azt mondd amit akar...
2009. máj. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Alig találkoztatok és már gyereket akar?Az szép...

Én tuti nem mennék bele iylenekbe a helyedben, nem beszélve a korkülönbségről. Ő már 60 lesz mire a gyerek felnő.

2009. máj. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is gyereket akarok, és nekem jó lenne egy 40éves pasi is, szóval, ha nem kell passzold le :) 21/L vagyok :D
2009. máj. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!