Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Úgy érzem már nem szeret, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem már nem szeret, mit csináljak? Szakítsak én?

Figyelt kérdés
nem túl zökkenőmentes a kapcsolatunk, de úgy éreztem mostanában elvagyunk, de 1,5 hete szinte alig keres ha én nem hívom. ha kihívom akkor találkozunk, de nem érzem azt hogy olyan lenne mint régen. nekem ez nagyon rosszul esik és felőröl. megbeszélni nem tudom vele, mert nem mond semmire semmit. szakítanom kellene nekem? másik nő nem hiszem hogy van a dologba mert sok estét velem tölt. én 23 ő 40 - 18 hónapja ismerjük egymást
2011. nov. 26. 17:34
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Kutyát, macskát nem érdekel. Azt csinálsz amit akarsz.
2011. nov. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szakíts, eleve kudarcra ítélt kapcsolat
2011. nov. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha nem kiváncsi rád, minek tartod?vegyél egy kutyát
2011. nov. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!