Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fél éve vagyok együtt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fél éve vagyok együtt a barátommal és a szex nem igazán működik neki az igénye két naponta lenne nekem viszont ennél több gyengédségre lenne szükségem. Létezik ilyen ha igen kérlek meséljetek és hogy oldottátok meg? Egy 21 éves lány (ő is 21)

Figyelt kérdés
2009. máj. 12. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Ezt hogy érted h több gyengédség ?? hogy neked 2 napnál is gyakrabban lenne ideális vagy mi ?
2009. máj. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen nekem a napi min egy, a gyengédség alatt meg azt értem hogy simogasson és mutassa ki hogy szeret és vonzónak talál
2009. máj. 12. 21:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy te az én alteregom vagy? :D


Kicsit több, mint fél éve vagyunk együtt, kétnaponta van szex, és folyamatosan igényelném a babusgatást amit ő nekem nem tud megadni, mert egyszerűen nem olyan. Szerintem itt a tolerancián múlik minden. Erre nincs más gyógymód. Mi nagyon sokat beszélgettünk erről, és végülis nem akarom, hogy ne tudjon mellettem önmagaként viselkedni. ha ő nem babusgatós, ha nem esik jól neki, akkor ne legyen. Biztosan ő is kifejezi a maga módján. Az én párom pl folyamatosan gyömöszöl, puszilja az arcom. De soha nem simogat, nem becéz, nem kedveskedik és romantikázik. Van, aki ilyen. És csak kétnaponta igényli a szexet, de azt nagyon pontosan és mindig. Biztos menne többet is, de én nem akarom, hogy úgy legyünk együtt, hogy ő nem akarja nagyon, mert abból csak megszokás és ellaposodás lesz.


Gondold át ezeket, és hogy egy kapcsolaton belül a kölcsönös tolerancia nagyon fontos. Neked is biztos vannak olyan szokásaid, tulajdonságaid amik neked fel se tűnnek, de a párodnak furcsa. Neked kell tudnod, hogy te szereted-e őt annyira, hogy megértsd és elviseld a személyiségének ezen részét. Nehéz, de lehet. Én mára nagyon kiegyensúlyozott vagyok a kapcsolatunkban, nincs semmi baj köztünk, mert magtanultam, hogy ő hogyan fejezi ki a szeretetét.

2009. máj. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát lehet hogy igazad van és köszönöm hogy válaszoltál,megpróbálok vele beszélni erről de ő elzárkózik és így csak bennem marad ami fáj,lehet hogy nem illünk egymáshoz és tényleg el kéne engednem?
2009. máj. 12. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Már elnézést de az a testi-lelki igény hogy az ember a párjától gyengédségre és törődésre vágyik; miért kell hogy feltétlenül, ha törik, ha szakad, de mindenáron aktussal végződjön?


Persze, az nagyon király ha egy ölelkezős összebújós heverészés szeretkezésbe "terebélyesedik" de nem hinném hogy ez mindig és minden esetben ezzel végződik. Azért az emberek nem úgy működnek hogy a gyengédség csak akkor éri el a célját ha az szexuális aktussal végződik. Különben teljes a csőd és jaj fussunk a szexológushoz. Ami számomra nem volt világos -a kérdező kommentjeiből- magának a szexuláis aktus iránt lenne nagyobb igénye, vagy szex nélküli "szeretgetésre"?

2009. máj. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az az igazság hogy mindkét dologról beszélünk szeretgetős heverészés abszolút nincs mert nincs rá igénye,az aktus is csak szex és nem szeretkezés teljesen érzelem szegénynek érzem az ő részéről és ha belőlem aktus után pityergés tör ki ennek hiányában csak megsértődik hogy biztos nem ez a bajon csak nem akarom elmondani
2009. máj. 12. 21:57
 7/7 anonim ***** válasza:

Az alapján amit a barátod viselkedéséről olvastam, inkább vele van gubanc mint veled.

Az hogy érzelmileg egy férfi sivár és elzárkózó annak elég sok oka lehet.

A legkézenfekvőbb, hogy a családjában olyan mintát látott az apja és az anyja között, -illetve ő és a szülei között ami neki nem adott mintát ahhoz, hogy megtanulja hogy kell a másik ember szeretni, érzelmi értelemben.

Ha a családja is sivár volt e tekintetben ugyan kitől tanulta volna meg hogy hogyan nyílvánítson ki ilyen érzelmeket? (Nem szexről beszélek hanem egymás iránti tapintatról gyöngédségről, szeretetmegnyilvánulásokról.)

Az ember persze szociálisan egész életén át tanul, de...lehet szar volt a családja és kínos neki megélni az érzelmeit. Nem tudom. Az tény hogy az ember a párkapcsolataiba elsősorban azokat az előképeket viszi amit a családjában megélt a társas kapcsolatokról.


Ha a fenti nem igaz rá akkor esetleg még arra tudok gondolni hogy azért nem akar megnyilni neked, azért zárkózik el tőled, mert egyszerűen csak arra van szüksége hogy egy héten kétszer megdugjon. Ez esetben tényleg nem jósolok nagy jövőt a dolognak, mert csak szenvedni fogdz egy ilyen szituációban.


Mindenképpen egymás közti kommunikációval kell megoldjátok a dolgot -már ha akarsz esélyt adni az ügynek. Másképp nem fog menni.

2009. máj. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!