Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet vajon az a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet vajon az a lány, akiért tényleg érdemes küzdenem, hogy a párom legyen, miért van az, hogy eddig minden szép és egyben kedves, hűséges, értelmes lány foglalt akinél próbálkoztam?

Figyelt kérdés
Pedig már egy ölelésnek is úgy tudnék örülni. :/
2011. nov. 27. 11:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
szuperhelyespasi vagy?
2011. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nem vagy egyedül!!!

küldöm az ölelést!! :)

kitartás, jönni fog!

2011. nov. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nyugi, ugyanebben a cipőben járok, eddig 2 ilyen lányt találtam, egyikkel se jött össze a tali, és mindketten foglaltak lettek. Kitartás tesó. :)
2011. nov. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

ma 11:12


külsőmmel csak annyi gond van, hogy alacsony vagyok, de ennek ellenére tetszem sok lánynak


írták már sokan közülük, hogy helyes vagyok, nagyon szép szemeim vannak, de igazából lelkileg nem érzem, hogy összepasszolnék akármelyikükkel is :/

2011. nov. 27. 11:25
 5/17 A kérdező kommentje:

ma 11:12


köszi, de mindenki ezt mondja és már több éve itt vagyok egyedül... :(

2011. nov. 27. 11:27
 6/17 A kérdező kommentje:

ma 11:24


köszi, neked is!


sajnos azt látom, hogy alkalmait akármikor kaphatnék, de ez sajnos nekem nem elég, szeretetre, szerelemre van szükségem, egy különleges lány mellett tudom, hogy ismét erőre kapnék, de így egyedül annyira nem tudok már semmiért sem élni, nem tudok koncentrálni a sulimra sem igazán :/


rossz utcára is kimenni már, mert csak egy csomó szép párt látok együtt, az is csak elérzékenyít ismét, mert nekem nincs ilyen csodás barátnőm


a másik, hogy annyi szép lány van és mégsem tudok ismerkedni velük, hisz mégis csak idegenek vagyunk, ilyenkor elgondolkozom, hogy lehet ezáltal szalasztottam el azt a lányt, akivel együtt boldogak lehetnénk, jól kiegészítenénk egymást :/

2011. nov. 27. 11:31
 7/17 anonim ***** válasza:

Ne legyél nyuszi. Válassz ki magadnak egy lehetőleg facér lányt és kezdj neki udvarolni.Szertintem azok alapján amit leírtál bármelyik lány örül neneked.

18/L

2011. nov. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Egy dolog biztos: nem itt agonizálva fogsz rátalálni. Én lány vagyok, kissé hasonló cipőben, ezért próbálok ismerkedni olyanokkal, akik felkeltik az érdeklődésemet. Aztán egyszer majd összejön.
2011. nov. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

ma 11:37


élőben nem tudok, meg ezt így könnyű mondani nektek lányok, de most ha én is azt mondanám, hogy menjetek oda ahhoz a fiúhoz, aki tetszik akkor megtennétek?!

2011. nov. 27. 12:08
 10/17 anonim ***** válasza:
11:37 vagyok:) Nm, nem mennék oda mert ahoz túl bátortalan vagyok és a büszkeségem sem engedi h én nyomuljak egy pasira,sztem ez a fiú dolga,én már csak ilyen régi módi vagyok.
2011. nov. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!