Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért Kerüli el a párom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért Kerüli el a párom a feszült helyzeteket?

Figyelt kérdés

Ha veszekedés jönne sose szól hozzám, egy hétig vagy kettőig, és utána úgy viselkedik mintha mi sem történt volna.

16 L


2011. nov. 27. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem hiányzik a stressz neki, anélkül is van elég baja, nem akarja hogy még veled is összebalhézzon durván.
2011. nov. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Annyira szeret h bele dglene,ha elveszítene.Ezért véletlen se akar balhézni.
2011. nov. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, nekem pont ilyen az apám, aki 35 éve keseríti meg anyám életét ezzel a "nem szólok hozzád, nem is létezel" viselkedéssel. Egyszerűen nincs ott az érzelmi intelligenciája, hogy ember módjára tudja kezelni, ha van valami. Bármi. Én nem javaslom, hogy hosszú távra tervezz vele, mert a legapróbb vitából, "mondjuk hány zsemlét vegyek, miért ennyit vettél?" is hetekig tartó nyűglődés van. Hát még a fontos dolgok, amiket meg kellene beszélni..
2011. nov. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Konfliktuskerülő típus vagy éretlen. Nincs előtte minta, hogy lehet úgy megoldani egy kényes helyzetet, hogy ne sértődés vagy veszekedés legyen belőle. Fél attól, te mit vágnál a fejéhez, vagy ő mit vágna a te fejedhez.

Azért ez nagyon nem jó megoldás, hogy ilyenkor 1-2 hétig nem szól hozzád. Így esélyt sem ad arra, hogy mindketten elmondhassátok a gondolataitokat, érzéseitek, ami a konfliktushoz kapcsolódik. Így soha nem lesz esélyetek a problémamegoldásra.

2011. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Erre gondolok én is, hogy ez nem megoldás .
2011. nov. 27. 19:02
 6/8 anonim ***** válasza:
48%

Csak a csajoknak LÉTSZÜKSÉGLETÜK a stressz.

Mi normális palik,kerüljük stresszes szitukat , még ha egy jó kis veszekedés nektek olyan fontos is lenne.....

2011. nov. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de igenis komoly dolgok vannak/lettek volna
2011. nov. 27. 20:05
 8/8 anonim ***** válasza:
6/7 teljesen igazad van ezzel! Bár én is lány vagyok, de én is kerülöm a stresszt, de azt látom, a többi nő nem igazán!:)No persze tisztelet a kivételnek, nem akarok általánositani:D
2012. máj. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!