Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a legfontosabb szempontok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a legfontosabb szempontok egy lánynak ha hosszú távú kapcsolatra vágyik?

Figyelt kérdés
2011. nov. 30. 16:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Hogy először rövid távra megfeleljen...
2011. nov. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnek is igaza van, bár én jobban kifejtem miért.


Először is hallottad már a következőt? : A külső megfog, a belső megtart a jó szex meg örökre hozzáláncol.


szóval az első mindenképp, hogy külsőleg bejöjjön a másik, meg kell lennie a vonzalomnak. A belső meg mindenkinél más. És személy szerint arra vágyok, hogy érezzem megbízhatok benne, számíthatok rá.(bármikor,bármilyen helyzetben) Számomra nagyon fontos, hogy egyező legyen a jövőképünk.( család, gyerekek,munkavállalás, alapvetően az ideák). Én szeretem, ha vki tud romantikus lenni, ha udvarias. ( a mostani párom kinyitja nekem mindig a kocsiajtót!...hihetetlenül meglepő volt, de mégis nagyon jó érzés). Szóval kb ennyi a belső, és persze, hogy szeretni tudd a másikat, kifejezni és megfelelően éreztetni.


A szex meg... Az is egyértelmű. Ha nem jó, nem illenek össze a párok lehet bármekkora a kezdeti szerelem, a múlásával már könnyeben elcsábul az ember..

2011. nov. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Fontos a külső vonzalom, hogy tudjak vele beszélgetni, legyen velem őszinte, hűséges, humoros, legyen társasági lény, legyenek céljai az életben ne csak tengjen - lengjen...és persze minden kapcsolatnak a szex az egyik legmeghatározóbb tényezője... :) Remélem nem túl magasak az elvárásaim :D
2011. dec. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Persze, a szex, meg hogy először rövid távra feleljen meg, ekkora egy szamárságot... Ilyen erővel minden egyéjszakás kapcsolat házassággal végződne...

Azt mondják, hogy a legjobb szerelmek barátsággal kezdődnek, és nálam ez be is vált... Úgyhogy azt javaslom, hogy beszélgess vele sokat, legyetek minél többet együtt, és szervezzetek minél több közös programot, és a többi majd kialakul. Üdvözlettel egy 27 éves nő...

2011. dec. 2. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Előző hozzászóló vagyok, és csak a nyers modorért szeretnék elnézést kérni. Valamikor engem is ezekkel hülyítettek, és rengetek keserűségem származott belőle...
2011. dec. 2. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Ebern válasza:
Két sikeres hosszú házasság tanulsága, ne feküdj le se fizikailag se érzelmileg, barátság és közös szórakozás, kommunikácio, maradj mindíg egy kicsit elérhetetlen de odaadóan szeretetreméltó, csak az övé. Ha mindent megkaphat könnyen akkor hamar belédún. Hosszú távu kapcsolat a házasság mely holtomiglan-holtodiglan igérettel kezdődik. Mindíg legyél különb és tiszta, érezd a felelősséget a szexel kapcsolatban, szerelem + szeretet/barátság a hosszú kapcsolat titka.
2011. dec. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szerintem az hogy mikor fekszenek le először egymással,az olyan szempontból nem lényeges annyira, mert ha egy pasi csak szexet akart az másnap úgy is kiderül. Az idő előre haladtával átértékelődik az egész. Az hogy két hetet várnak vagy egy fél évet az tök lényegtelen, ha valódi a vonzalom azt az első pillanatban tudja a lány. A pasi meg reménykedhet ez valódi vagy csak játék.

A férfin múlik utána, hogy ezt a vonzalmat kihasználja, vagy megtartja.

2011. dec. 2. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Ebern válasza:
Ha hosszú távra vágyol ne add magad olcsón és rögtön, szexet kaphatsz minden utcasarkon hosszú távu kapcsolat nem ott kötődik.
2011. dec. 2. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Hogy wc után mindíííg moss kezet!
2011. dec. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
és hogy ne csokizd össze a wc-t!
2011. dec. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!