Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon válogatós vagyok, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon válogatós vagyok, mit tegyek? Ld. Magyarázat!

Figyelt kérdés
A korombeli, 32-33-as nőket már öregecskének találom. Külsőre a fiatalabbakra bukom, de azokkal sokkal nehezebb. Ha egy társaságban van egy 32 éves meg egy 24 éves lány, tuti, hogy rá sem nézek a 32 évesre. Hogy tudnám magammal megszerettetni a 30-on felülieket?
2011. dec. 1. 22:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem
2011. dec. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Először nézz tükörbe papi(:
2011. dec. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális. Nem vágom, hogy hol a gond.
2011. dec. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
NŐ és nő között hatalmas különbségek lehetnek. Simán találhatsz olyan 28-30 éves hölgyeményt, aki úgy néz ki, mint egy 24 éves. Illetve olyan 24 évest is, akivel a világért sem kezdenél. Szóval ennyi.
2011. dec. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

De miért kellene 30-as nővel összejönni? Nem te lennél az első a világon aki 10 évvel fiatalabb nővel jön össze.

Amúgy meg azért egy 32 évest nem mondanék öregecskének, vagy akkor te is öregecske vagy? :D

Meg sok 20-on párévesnek a 30-as pasik jönnek be, szerintem ezzel nincs semmi baj.

2011. dec. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
mázlid van, mert a fiatal lányok pont a 30+ korosztályra buknak :)
2011. dec. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!