Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Úgy vágynák a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Úgy vágynák a szerelemre. Már a 15. karácsonyom fogom egyedűl tölteni. Csöndes, visszahúzódó nyugodt fiú vagyok aki igazán tud hűséges lenni és szeretni. Sehogy nem találok barátnőt. Szeretnék szeretni. Szabolcs megyei fiú vagyok.15/f

Figyelt kérdés
2011. dec. 3. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Én meg "vágynák" adni neked karácsonyra egy helyesírási szótárt.. :)
2011. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
El lehet olvasni. Akkor nincs gond.
2011. dec. 3. 16:44
 3/10 anonim ***** válasza:
hát ha így nézel ki soha nem lesz csajod. K*rva ronda vagy.
2011. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hogy nézek ki? Honnan tudnád te hogy hogy nézek ki?
2011. dec. 3. 16:52
 5/10 anonim ***** válasza:

Első :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ezen besírtam :')

Ha nagyon szemét lennék, én meg hozzátenném, hogy akkor legalább nem lenne "egyedűl" :D (Az voltam, tudom:))


De hogy ne csak offoljunk.. Járj el gyakrabban szórakozni, városba. Bárhova igazából, csak ne csücsülj otthon, várva a nagy Őt :) Ja, és írtad, hogy csendes visszahúzódó vagy... ha valaki megtetszik, akkor azért legyen elég önbizalmad és merd megszólítani :)


Annyi mindent akartam írni, de most ennyi fért bele.. majd még lehet visszatérek :D


Amúgy nem gáz az, ha nem feltétlenül a barátnőddel töltöd a karácsonyt 15 évesen.. főleg, hogy egyelőre még jelölt sincs. Családdal is lehet jó :) Majd utána jön a csajozás ;D

2011. dec. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A neved alapján rád lehet keresni, nem sok ilyen nevű ember van Facebookon. :)


Egyébként ne búsulj! Én 19 karácsonyt töltöttem egyedül. Mindenkinek máskor jön el az az alkalom, amikor megtalálja a szerelem. A csöndes-visszahúzódó fiúknak is vannak hobbijai. Próbálj hasonló érdeklődésű lányokkal ismerkedni, ha fosol élőben, akkor neten. Rengeteg hasonló csaj létezik, csak keresni kell.


Hajrá!:)

2011. dec. 3. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hidd el, vagyunk páran a fészen. :) De köszi. Max ha megadnám valakinek az adatlapom linkjét.
2011. dec. 3. 17:35
 8/10 anonim ***** válasza:
A 12. 03 ,16:49 - nek : " Egy fiu, ( v férfi )ha egy fokkal szebb az ördögnél, akkor már szépnek számit "
2011. dec. 15. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
HONNAN VESZITEK HOGY ÍGY MEG ÚGY NÉZEK KI???
2011. dec. 15. 19:09
 10/10 anonim válasza:
Szióó, én is szabolcsi vagyok! :) 16/L
2012. júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!