Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon tetszik egy fiú és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Makk Dorina kérdése:

Nagyon tetszik egy fiú és neki is tetszem. De félek ha összejövünk akkor nem tudok úgy elmondani neki mindent. Nagyon-nagyon tetszem nekii nekem meg a fejem folyton rajta jár. <3 :/ Segítség.. Help! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2011. dec. 4. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Öööö... Itt most mi is a kérdés? Mit nem tudsz neki elmondani, mitől is félsz?
2011. dec. 4. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt szeretném megkérdezni hogy ti a helyemben mit csinálnátok összejönnél vele ha nagyon szeretes vagy csak barátok....
2011. dec. 4. 08:45
 3/9 anonim ***** válasza:

Én összejönnék. De ha te érzelmileg instabil vagy, akkor nem ajánlom.

Hány éves vagy?

Érzelmileg és szellemileg érett emberekben ilyen fel sem merül. Ha valaki meg gyerekként kezd bele a párkapcsolatosdiba, utána itt fog sírni gyk-n mindenféle marhaság miatt... Nem mellesleg tönkreteszi magát idegileg.

2011. dec. 4. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
13 amugy nem vagyok olyan h sirok nem szokásom igen gyerek szerelem de nagyon nagyon szeretem :) csak félek h utána nem tudok mindent elmondani neki....
2011. dec. 4. 08:53
 5/9 anonim ***** válasza:
Miért ne tudnál elmondani neki mindent? :) A személye attól még nem változik meg, hogy összejöttök. De mondom, ha nem érzed magad késznek egy párkapcsolatra, inkább ne csináld...
2011. dec. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
én is ugyanígy voltam ezzel 13 évesen összejöttem egy lánnyal aki szinte a legjobb barátom is volt de mivel utána is ugyan úgy elmondtunk egymásnak mindent ezért nagyon jó kapcsolatunk lett és 2 hete ünnepeltük a 4. évfordulónkat. remélem sokat segítettem és h jól döntesz majd 17/f
2011. dec. 4. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Jajj de jó nektek igen már igy sikerült döntenem sokan mondták hogy jöjjek össze vele és rádöbbentettek arra hogyha együtt vagyunk ugy is elmondhatok neki mindent....

Ja és volt már komolyabb kapcsolatom mondom nagyon-nagyon szeretem egy imádni való gyerek...:):)

2011. dec. 4. 15:27
 8/9 anonim ***** válasza:

13 évesen komolyabb kapcsolat?

NA ne röhögtess légyszives.

2011. dec. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
őőőő...Ez afféle gyerekkori szerelem...:)
2011. dec. 6. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!