Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez mégis mi? Barátnőm egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mégis mi? Barátnőm egyik napról a másikra teljesen megszakította velem a kapcsolatot, indoklás nélkül. Mi történhetett?

Figyelt kérdés

Én 21 éves srác vagyok, (volt) barátnőm 20.

Másfél éve együtt voltunk, nagyon jó volt a kapcsolat, én legalábbis úgy éreztem, hogy nincs semmi nagyobb probléma... Szeretem, úgy éreztem ő is szeret, igyekeztem mindig boldoggá tenni. Nem panaszkodott nekem semmiről. Egyetemisták vagyunk, heti 2-3-szor találkoztunk.


Kedden találkoztunk délután, és megbeszéltük, hogy este msn-en beszélünk. Este nem találtam msn-en, de hát gondoltam fáradt, tanul, stb. Másnap délelőtt felhívtam, nem vette fel. Napközben többször is próbálkoztam, kicsengett, de semmi. Neten sem volt fent sehol. Kezdtem aggódni, ezért felhívtam az egyik lakótársát is (2 lánnyal lakik egy albérletben), ő azt mondta hogy még órája van. (De ismerem az órarendjét, tudom, hogy nem volt órája.)

Egész nap nem vette fel a telefont, már tényleg aggódtam, megint felhívtam a lakótársát, hogy tud-e valamit róla. Azt mondta, hogy már otthon van (fellélegeztem, hogy nem esett baja), de nem akar velem beszélni.

Nem tudtam mire vélni a dolgot, de aznapra hagytam, késő volt már... másnap ugyanez - egyszerűen nem vette fel a telefont. Délután elmentem az albérletükhöz, hogy mégis mi baja van, a lakótársa nyitott ajtót, és mondta hogy menjek el, mert barátnőm nem akar látni. Kérdezősködésemre rámcsukta az ajtót.


Másnap elmentem barátnőm egyeteméhez, ott láttam egy pillanatra, de nem azon a kapun jött ki, ahol számítottam rá, és egyből felszállt egy villamosra.

Pénteken egész nap az albérletüknél álltam (közben persze próbáltam minden ismerőst kérdezgetni, hogy nem tudnak-e valamit), haza is érkezett - elkezdett velem kiabálni (!), hogy menjek innen, ne zaklassam, meg hogy sikítani fog és kiabálni, hogy a szomszédok meghallják stb.


Ledöbbentem, eljöttem onnan, azóta nem kerestem, és ő sem engem.


Egyszerűen nem értem. Csak egy dolgot tudok elképzelni: valakitől olyan híresztelést hallott, hogy megcsaltam őt, vagy valami hasonló rossz dolgot rólam? Vagy mégis mi változott meg egyik napról a másikra, MÁSFÉL ÉV után? Neki van valakije, de akkor kedd délután még miért volt (látszólag) minden rendben?


Érti ezt valaki?? Napok óta alig alszom valamit, csak mondaná az okot hogy miért lett vége, de ez így kezd elviselhetetlenné válni..


Ötletek, hogy mi lehet ez, és mégis mit tegyek??


2011. dec. 4. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
aztaqurva.. de szó szerint!
2011. dec. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez nagyon durva o.O Bármit is mondtak neki, elég ütős lehetett, ha másfél évet feldobott érte. Vagy a csaj zakkant meg. Te mindent megpróbáltál igazából, ennél többet nem tehetsz. Max írhatsz neki neten, ha használja az elérhetőségeit, hogy szeretnéd megtudni, mitől ez a nagy fordulat, és utána többé nem zaklatod, ha nem akarja, de ennyit megérdemelnél.

Mellesleg: biztos, hogy nincs vaj a füled mögött, amit valaki elmondhatott neki?

2011. dec. 4. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt fájt végigolvasni! Ez a helyzet 100%, hogy nem normális.

Ha megtippelhetném a helyzetet, ebben biztos, hogy több olyan ember keze van, akiknek nem tetszett a kapcsolatotok, de nagyon nem. Valahol a legjobb barátnői körében kezdj kutakodni én azt tanácsolom.

2011. dec. 4. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
74%
ez vagy fake vagy pedig az ufok kicserélték a nőt.
2011. dec. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
52%
Írj neki egy levelet, hátha elolvassa. Könyörögj, sírj, hogy legalább azt mondja meg, hogy miért. :( Ez nagyon rossz lehet. :(
2011. dec. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Második: "Mellesleg: biztos, hogy nincs vaj a füled mögött, amit valaki elmondhatott neki?"


Ha lenne, akkor nem állnék ennyire értetlenül a dolog előtt. Soha nem csaltam meg egy barátnőmet se, és ő volt eddig a legkomolyabb kapcsolatom. Mondjuk az elmúlt hetekben párszor találkoztam egy lánnyal, akivel gyerekkorunkban szomszédok voltunk, most pedig ismét a közelben lakik. De abszolút baráti találkozás, és be is számoltam neki erről, sőt mondtam neki, hogy jöjjön el velünk teázni, de nem akart jönni.


Más egyszerűen nem jut eszembe.

2011. dec. 4. 20:40
 7/18 A kérdező kommentje:

Ha egyedül vagyok párszor már elsírtam magam, de előtte nem tudnék sírni, nem tudnék sírva könyörögni, azért van annyi büszkeségem. Lehet hogy csak kell neki egy kis idő, hogy elmondja, nem tudom...

Örökre szerintem nem bújkálhat, elvégre túl sok dolog köt össze minket, még cuccai is vannak nálam! (Igaz, nem nagy dolgok.) A családját is ismerem, gondoltam rá, hogy majd úgy egy hét múlva kéne beszélnem velük...

2011. dec. 4. 20:42
 8/18 anonim ***** válasza:
Én is csak azt a következtetést tudom levonni ebből, hogy valamilyen durva félreértésről van szó.. Vagy valaki bemocskolt előtte Téged. Majd írs meg, hogy mi lett, remélem megoldódik!
2011. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát haver a képlet egyszerű:


Nem volt pofája szakítani veled korrekt módon...


Felejtsd őt el,szánalmas kis ribi...

2011. dec. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.


Most viszont azon gondolkodj el, hogy:


a) Ilyen könnyen befolyásolható nőre van szükséged, aki inkább a bnőinek hisz mintsem utána jár a dolgoknak és megbizonyosodik róla.(de hogy a hőn áhított szerelmét meg sem kérdezi.. normál esetben pont hogy neked kéne hinnie/nem is feltételezni semmit)


b) Ilyen ribancra, aki arra nem méltó hogy szakítson veled.

2011. dec. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!