Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, járnátok velem (vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, járnátok velem (vagy hasonló sráccal)? Nagyon hosszú a magyarázat, ha nem szeretsz olvasni ne is klikkelj ide (? )

Figyelt kérdés

23 vagyok. 179cm 74kg, adrenalinfüggő. Volt már egy pár lányhoz szerencsém, de mindegyikőjük adrenalinfüggőségemet nevezte meg szakító okként. Nekem ez nagyon fontos. Nem egy bizonyos extrémsport érdekel, hanem az olyan izgalmas, veszélyes helyzetek, ahol az adrenalin szintem az egekig emelkedik. Ez lehet akármilyen helyzet. Barátaim minden hülyeségre rá tudnak venni, amiben adrenalint látok, abba bele is megyek. Karomon, lábamon és a hátamon több sérülés jele is látható. Ezek nem látványosak, inkább vágásszerű csíkok, abból se sok (a hátamon 1 van). Leggyakrabban downhill-ezek (extrém bicózás). Van versenyautóm is. Azt is sokat használom, nem messze van egy épített körpálya. Persze ezt csak egyedül csinálom (mármint a rally-t) nem akarom, hogy az én hülyeségem miatt más is megsérüljön. Mint már említettem leggyakrabban a downhillt űzöm. Akkor érzem igazán, hogy élek. Versenyen nem voltam, mert nem az eredményért, hanem az adrenalinért csinálom. Az exeim nem tudják felfogni, hogy milyen szabadságot tud adni ez nekem, az amikor egy keréknyomnyi széles ösvényen száguldok lefelé egy hatalmas ugrató felé. Sokszor egy hatalmas esés után is vigyorogva állok fel, nézem a bicót, hogy tudok-e vele tovább menni, felülök és úgy szólnak rám, hogy vérzek. Akkor még a nagy adrenalintól nem érzem a fájdalmat. Na meg sok esés után már emelkedett a fájdalomküszöböm, hozzászoktam. Abbahagyni nem fogom, mert lehet hogy drogokhoz nyúlnák, azért hogy pótoljam azt amit az adrenalin nyújt. Hát ennyi lenne a függőségemről. Alapjáraton, barátaim szerint nyugodt (van hol levezessem a stresszt), kedves, figyelmes srác vagyok. Úgy érzem a exeimet sem bántottam meg semmivel, ha valami segítség kellett nekik mindig felajánlottam, akármi legyen is az. Pl. egyik lány apjával ásóztam, csak azért mert a lány megkért (akkor jártam náluk először), de akármilyen más munkát is elvégeztem. Nem vagyok megijedve a kétkezi munkától, szeretek segíteni. Ja igen. egy kis faluban lakom, parasztgyerek vagyok (vagyis annak tartom magam).

Nem párkeresési céllal írtam ki a kérdést, hanem a véleményetekre lennék kíváncsi a leírtak alapján. Ha nem kielégítő a leírás, kérdezzetek, szívesen válaszolok. Szívesen fogadom a javaslatokat, hogy min kellene változtatnom.


2011. dec. 5. 00:06
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:

Én csak azért nem, mert az én életvitelemtől a tiéd különbözik, bár értelek téged is, csak én más dolgokra vágyom. Valszeg bennünk nem lenne sok közös. De nem ítéllek el, vagy ilyesmi, csak én ezért nem.

20L

2011. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem irigylem a jöbóvendőbeli barátnődet, én sem szeretnék egy nap arra a hírre kelni, hogy a pasim kitörte (legrosszabb esetben) a nyakát :S. De szerintem ha Bear Grylls talált magának feleséget, akkor neked is van némi esélyed rá :)
2011. dec. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Ahham... köszönöm mindkettőtöknek az értelmes választ. Ezek szerint nem sok esélyem van normális párkapcsolatra, vagy egy olyan lány társaságára, aki elviseli a dolgaimat.
2011. dec. 5. 00:20
 4/26 anonim ***** válasza:

Az a baj ezzel,hogy akit szeretünk azt féltjük is.S tudod sok csaj nem bírja elviselni azt a tudatot,hogy azon kell rettegnie,hogy az adrenalin függő barátjáról nem e hozzák azt a hírt hogy az életben többet nem látja.

Amelyik csaj meg azt mondja,hogy őt ez nem zavarja az vagy hazudik még magának is,vagy teljesen hidegen hagyja hogy a barátja él e vagy hal e.

2011. dec. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
0%

nekem nem az adrenalinfüggőségeddel lenne bajom, hanem azzal, hogy 'parasztgyerek' vagy :)

nem bírom az olyan 'stílusú' palikat :)

2011. dec. 5. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Értem amit leírtál negyedik, de nem ész nélkül csinálom ezeket a dolgokat. Mindig viselek védőfelszerelést, ami minimum fullface (teljes fejet és arcot védi) bukósisak, mellvért (amiben gerincvédő is van). Melegben sípcsont és térdvédőt nem szoktam használni, mert "belerohad" a lábam. Ezekkel minimálisra csökkenthetem a sérülést. A sérüléseim azért vágásszerűek, mert azt a talaj okozta (kövek, faágak stb...), Nem kellett még soha mentőt hívni. Mindig be tudtam menni saját lábamon az ügyeletre, ha nem tudtam magam ellátni otthon (tanultam elsősegélyt és nem csak annyit ami a jogsihoz kellett).
2011. dec. 5. 00:35
 7/26 anonim ***** válasza:
Szia! 2. vagyok. Én személy szerint bele tudnék menni párkapcsolatba egy olyan pasival, mint te. Ha szeretném, belemennék, a tudat ellenére is, hogy bármelyik nap arra kelhetek, hogy nincs többé. Az adrenalinfüggőségedet teljességében megértem, és soha nem próbálnálak ketrecbe zárni, mert tudom, hogy az szenvedés lenne. Tudom, mert nekem 2 hobbim is van, amikkel nem foglalkozhatok, főleg pénzhiány miatt, pedig nekem az életet jelentik. Helyette dolgozom, meg sulizok :S. Állandóan érzem, hogy hiányzik az, amivel most nem foglalkozhatok. Szóval kockáztatnék, és ha megvan a szerelem, akkor elkötelezném magam egy ilyen pasi mellett, mint Te. Aztán minden nap imádkoznék, hogy egy darabban láthassalak a saját lábadon hazajönni :).
2011. dec. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Jaaaaaaj, ötödik, azt ne arra értsd, hogy ilyen tahó, beszélni nem tudó ember vagyok, azt arra értettem, hogy nem vagyok megilyedve attól, hogy fizikai munkát kell végeznem. Ha ez nem jött le az írásom stílusából (szerintem nincs azzal baj), akkor sajnállak.

És igen is paraszt gyerek vagyok. Szüleim, nagyszüleim szarvasmarhákkal foglalkoztak. Én is szerettem állatokkal foglalkozni, lapátoltam ganét is és... Ha nem lenne ilyen paraszgyerek mint én, akkor miből lenne hamburgered meg ilyenek? Na még most is visszataszító vagyok?

2011. dec. 5. 00:39
 9/26 A kérdező kommentje:
Ó, köszi második, legalább nem reménytelen a helyzetem!
2011. dec. 5. 00:42
 10/26 anonim ***** válasza:
megilyedve -> megijedve, bocsi, ezt nem hagyhattam ki :)
2011. dec. 5. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!