Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Elengedjem? Nem akarom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elengedjem? Nem akarom hogy vége legyen. A mi kapcsolatunk nagyon különleges véletlen vett fel msn-re 4éve.230km-re lakik tőlem 4éve össze jöttünk.1éve ott élek vele . ->

Figyelt kérdés
Nagyon fiatalok vagyunk. Ő 21f. én 22l. A munkám megszűnt depressziós és siránkozó lettem. Nem vettem észre, hogy ezzel a kapcsolatunkat mérgezem. Előkerültek komoly dolgok, közös jövő, össze költözés külön a szülőktől. Azt mondta nem képes rá. Engedjem el mert még fel kell nőnie és majd megkeres évek múlva ha készen áll. De ez nem így működik! Nem tudom elengedni, szeretjük egymást. Ha lazábban venném a dolgokat talán megmaradna mellettem és nem görcsölnénk a jövő miatt? Nem fogom tudni elfelejteni, ő számomra tökéletes. félek hogy elveszítem!!
2011. dec. 5. 10:09
 1/9 anonim ***** válasza:
ha menni akar akkor engedd el!ha ö is igy erez irntad akkor ugyis vissza ter hozzad rövid idön belül!
2011. dec. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálam is hasonló történet véletlen vettem fel msnre 3 éve és idén nyáron összejöttünk. De Ő még tanul Én is egyetemre járok és így elváltunk, mert nem volt jövője a dolgoknak. Majd egyszer talán... A gond az volt, hogy Én jobban szerettem őt és bizakodóbb voltam Ő könnyebben túllépett rajtam, már van barátja... Igazán most ismertem meg és az msn elég félrevezető tud lenni, de ti már 1 éve együtt laktok szóval nálatok ez nem játszik! Az is lehet, hogy te többet érzel, Ő meg már belefáradt az együttélésbe és megijedt a jövőtől, mert 21 éves még!

Próbáljatok valamit újítani és sok sikert!


22F

2011. dec. 5. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Nem akar menni,csak engem félt mert tudja hogy még jobban össze törnék ha később úgy alakulna hogy elhagy. Félünk a jövőtől, az ő érzéseitől és azt hiszem én megijesztettem őt.

Mindenki azt tanácsolta, engedjem el. Egyszerűen nem tudom feldolgozni, ő a mindenem!!

2011. dec. 5. 10:38
 4/9 anonim ***** válasza:
Mond el ezt neki is,es uljetek le beszelgetni,egy hosszu komoly es persze NYUGODT beszelgetes mindent megoldhat. Megis ha a vegere az jon ki ,hogy el kell engednek akkor inkabb tedd meg,minthogy minden percben ugy elj melette,hogy tudjad igazabol ,mar ezt o nem szeretne. Ha meg igazan szeret nem kerne ilyesmire...Mond el neki,hogy megvaltozol a munkaddal kapcsolatban ha ez a baj,ha meg nem akkor legyen boldog ,hatha nelkuled jobban sikerul majd.
2011. dec. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a héten megyek vissza (a ruháimért,) Reménykedem, hogy személyesen átbeszélve helyes döntést tudunk majd hozni.

Köszönöm a válaszokat.

2011. dec. 5. 11:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Nézd kérdező valóban fiatalok vagytok és ha már ezen agyaltok hogy mi lesz és féltek a jövőtől akkor ne siessétek el a dolgot,hiszen ha szeretitek egymást akkor megvárjátok a másikat és ezért nem kell szakítani,szép lassan nyugodj meg és tegyétek mind ketten a dolgotokat és minden a helyére fog kerülni és ha egymásnak vagytok teremtve akkor együtt is fogtok maradni és közös jövőtök lesz,de egyet ne tegyél!!ne pánikolj,ne kapkodjatok,ha szeretitek egymást akkor idővel minden helyre kerül,szeressétek egymást,biztassátok egymást és minden ok lesz!!de ne szakítsatok!!az hogy most szakítasz vele és jegeled a dolgot még nem biztos hogy megoldja a dolgokat,lehet közben te is vagy ő is talál valakit és elmentek egymás mellett az életben és a célotok mellett,ha most szakítotok az egyenlő a megfutamodással!!!oldjátok meg a dolgokat és akkor lesztek igazén felnőttek és még jobban össze kovácsolótok!Sok sikert!
2011. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
kihűlt a dolog.. megesik :S
2011. dec. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy 21 éves srácnak még nem összeköltözés a vágya akármennyire is szeret téged.
2011. dec. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyilván nem az a vágya! Nem is akarom ilyenekre kényszeríteni, én csak szeretném ha bajban vagy komoly dolgokban is mellém állna. Csak ennyire legyen érett, a többi majd alakul..
2011. dec. 5. 22:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!