Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat ma felhívta a főnöke, aki így szólt bele: "Szia kicsim" Ő azt mondja, soha nem volt köztük semmi, én ezt el is hiszem. Én vagyok a hülye, hogy ez engem zavart, és tönkretette az egész délelőttömet, vagy mást is zavarna?

Figyelt kérdés
főnök
2011. dec. 7. 16:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
86%
Hát figyelj, sztem azért nem ártana ha kételkednél picit, az ember nem köszön csak úgy ok nélkül úgy a telefonba hogy "szia kicsim..."
2011. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%
Hát persze hogy zavarna! Ez nagyon durva :S Biztos hogy nem sima főnök-beosztott viszony van köztük.
2011. dec. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 tetris ***** válasza:
88%
Nem lehet, hogy a főnök csak ugratta a párodat? Tréfából hívta kicsimnek?
2011. dec. 7. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
18%
Néhányszor már biztosan jól lukon vágta.Vegyétek be hármasba...
2011. dec. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

qkkoló te egy f*szszopó vagy...

Teljes mértékben megbízok a páromban.

2011. dec. 7. 16:55
 6/20 anonim ***** válasza:
72%
ugyanmár. az egyik melóhelyemen engem úgy hívott a főnököm h cuncimókus, közben ő is férfi meg én is : D xd szval sztem ilyenért ne agódj ;)
2011. dec. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
81%
Ezek után tudsz benne bízni? Én egyáltalán nem bíznék meg benne, elég hosszú időre. Tudod főnökök nem úgy szokték köszönteni az alkalmazottjaikat, hogy szia kicsim. Szerintem túl naív vagy. ÉS beszéld ezt meg vele (mmint a pároddal).
2011. dec. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
79%

Persze ez két azonos nemű között poénos, de nő-férfi felállásban azért nem árt komolyan/komolyabban venni

7es

2011. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%
Hmm.. ez elég érdekes, engem nagyon kiakasztana. Szerintem ez nem megszokott megszólítás főnök és beosztott között.
2011. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
26%
ne törődj vele!:) ha maximálisan megbízol a barátodban, akk gond nem lehet!:)
2011. dec. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!