Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol lehet vajon az a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet vajon az a lány, akiért tényleg érdemes küzdenem, hogy a párom legyen, miért van az, hogy eddig minden szép és egyben kedves, hűséges, értelmes lány foglalt akinél próbálkoztam? Pedig már egy ölelésnek is úgy tudnék örülni. :/

Figyelt kérdés
2011. dec. 8. 20:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hooooolvanazalányakituggya hogy mitőőőől lennéééék boldog újraaa
2011. dec. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mert talán szépségekre hajtasz és nem veszed észre, hogy mások is. Gondolod a te kis édes pofikádra vár akár 20 évig is?? Hol élsz?
2011. dec. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Pontosan azért foglalt az összes szép, kedves, hűséges, értelmes lány mert ők szépek, értelmesek, kedvesek, stb, stb. Ahhoz hogy legyen bármid is, ahhoz fel kell adnod minden törekvést és vágyakozást. Átmenetileg elégedj meg a kevésbé "minőségi" lányokkal is, míg nem találsz rá az "igazira".
2011. dec. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
akiért érdemes lenne azt észre se veszed/veszitek mert hiába szép meg kedves meg hűséges meg értelmes nem bombanő aki a mindenféle férfimagazinokból néz vissza rád és ilyenkor jön a tipikus válasz "legyünk csak barátok"
2011. dec. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ezt főként a lányoktól lehet gyakran hallani, "legyünk barátok csak".
2011. dec. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
mert a fiúk nem mondják ki... amint megtudják megtudják hogy egy lányt érdekelnek (még ha előtte tök jóban vannak) rögtön eltávolodnak tőle...
2011. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy te szexuálisan frusztrált lány vagy, és pont tőled távolodnak el. Néha tükörbe is kell nézni.
2011. dec. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
köszönöm de nem vagyok szexuálisan frusztrált... én azokról a helyzetekről beszélek amiket már többször átéltem... hónapig elhülyéskedünk, meg minden aztán egyszer csak megkérdi "bejövök neked?" én meg őszintén meg mondom hogy igen vagy nem... azzal hogy igent mondok nem szerelmet vallok... mégis ettől a ponttól kezdve elkezd kerülni illető pedig semmi rosszat nem tettem szerintem... aztán meg egy két év múlva jönnek azzal hogy kellenék nekik addigra meg már elmúlik a varázs... ennyi
2011. dec. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel szerencsétlen és ismét ahoz fordul akivel jó beszélgetési viszonyban volt, hogy háthaXD Az azért mégis egy kérdés, hogy miért távolodnak tőled, hogy ha mégis igent mondasz. Talán adsz rá okot. Ha annyira szerencsétlenek, hogy 2 év múlva felkeresnek akkor te visszautasíthattad őket, nem? Bár lehet nekik nem jöttél be és 2 év múlva észhez tér, hogy a külsőre hiába hajt. Kettő közül valamelyik lehet.
2011. dec. 9. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

akkor megérteném hogy eltávolodnak, ha verném rájuk a nyálam meg rájuk másznék, hogy kellenek nekem... de nem ezt teszem, csak mondom hogy igen szerintem te jó pasi vagy és a gondolkodásod is rendben van, szóval normális meg minden... na mindegy ebbe ne menjünk bele, mert nem itt akarom kitárgyalni a magánéletem...

amúgy meg nem vagyok ronda, egy átlagos csinos fiatal nő vagyok... tény hogy nem bomba nő, de nincs velem semmi baj...

2011. dec. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!