Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Örülnétek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Örülnétek egy ilyen szülinapi ajándéknak?

Figyelt kérdés

Nem akarom a szokásos elcsépelt szívecskés bögrét, meg képkeretet, ilyesmit adni neki szülinapjára, ezért erre a pólóra gondoltam:

[link]

Ti örülnétek neki? Felvennétek utcára? Páromnak nagyon jó humora van, de azt nem tudom, hogy pl. hordaná-e. (Természetesen kap mellé még általam gyártott tortát, meg könyvjelzőt)

(1 éve vagyunk együtt, mindketten 20+ vagyunk:) )


2011. dec. 9. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Dead bullos felvenném XD
2011. dec. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerencsére neki rájuk nincs szüksége, én dögösebb vagyok ;D (és persze szerényebb)
2011. dec. 9. 21:22
 3/9 anonim ***** válasza:

Most, hogy így mondod, lehet veszek magamnak egyet... NOT!


Egyébként nem szép dolog reklámozni.

2011. dec. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szép dolog, de máshogy nem tudnám megmutatni a pólót.
2011. dec. 9. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
Ötletes ajándék. Én már csak poénból is hordanék ilyet.
2011. dec. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
36%
nehogymár ezt a sz@rt vedd meg neki ez totál sz@r majd figyeld meg meglátja és majd jön az a roh@dt megszokott kényszervigyor:). ami akkor jelentkezik ha nő ajándékoz. csak ha már oda adod neki ezt legalább ne kérdezd meg hogy tetsziK? biztos jó? meg ilyenek. az sokkal rosszabb. 3000 é már vehetnél neki sokkal jobbat. arra nem gondoltál hogy tél van? tudod a pólók is az elcsépelt izék... miért nem veszel neki olyat amit mindennap lát? de legalább van rá kifogása hogy miért nem hordja:) nyárra meg már úgy is elfelejted azt a pólót:) de szerintem most felejtsd el. senki sem örül ennek amúgy. mindenki csak tetteti. a helyedbe nem is adnék neki tárgyi ajándékot. a férfiak sokkal jobban tudnak örülni egy kánaán napnak. pl egész nap sexy tangabugyiban és (melltartó nélkül) legyél persze vehetsz fel melltartót ha szégyellős vagy. hidd el ez egy férfinak a menyország. közbe süss főzz. takaríts stb. kelj fel előbb mint ő. vedd fel ezeket a cuccokat és ébrezd fel egy jó kávéval ami ágyba megy tálcán stb. én akkor mondd meg neki hogy annyira szereted hogy soha az életbe nem hagynád el stb. utána mondd meg neki hogy azt csinálhat ma veled amit csak akar. de a sex kizárólag csak este de ezt ne mondd el neki csak akkor ha már kezd megsértődni!!!!!!!!! ez nagyon fontos mert ha előtte lesz akkor már nem lesz meg a varázs. de az esti sexbe mindent bele kell adnod. még azt is amit nem csináltál! szerintem ennek sokkal jobban örülne mint egy pólónak és ez megmarad örökre. nem úgy mint az a póló amit felvesz kb 15 ször azt is csak azért hogy lássad hogy (tetszik) neki.
2011. dec. 9. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Tőlem pl. kapott már a barátom párnát, amit én varrtam, amin az Ő képei voltak rányomtatva olyan alakban, ahányadik születésnapja volt, és a képek kiskorától kezdve a jelenig sorba voltak rendezve. A számot a képekkel is én állítottam össze, és egy idézetet is nyomtattattam a párnára. Ő azóta is (több, mint 2 éve) azon a párnán alszik és ott díszíti az ágya közepét, szóval bárki jön hozzánk vendégségbe, azt szúrja ki először.

Aztán volt, hogy egy babát varrtam neki, ami úgy nézett ki, mint én- ezt 3,5 éve kapta és azóta is azzal alszik minden nap.

Lehet, hogy ezek gyerekes dolgok, de én például tudom, hogy a barátom örül az ilyesminek is.

Idén karácsonyra viszont pl. mellényt és bort kap...

Tehát szerintem itt az a lényeg, hogy milyen a barátod. Te ismered igazán, Te tudod eldönteni, hogy minek örülne. Nekem volt osztálytársam, akinek volt hasonló pólója, csak ott a póló alján volt a "The Legend" felirat. Neki jól állt, mert olyan stílusú fiú. Viszont pl. a barátom hiába humoros, neki nem vennék ilyet. Te ismered Őt igazán.

20/L

2011. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy túlléptél a gagyi képkeretes, szívecskés szarságokon, de ez k*rva gagyi. Igaza van az előzőnek, hiszen tél van, mégis hova vegye fel. Amúgy is bírom az ilyet. Megveszik a fos kínai pólót háromszáz forintért, rávasalnak egy poénosnak szánt baromságot, aztán eladják háromezerért, a sok hülye pedig megveszi. Én nem örülnék neki, mert szar és pár hét múlva úgyis le fog kopni róla a felirat és marad egy elnyúlt portörlő rongy. Egy év alatt megismerhetted volna jobban. Nyilván tudod mi a hobbija, mi érdekli, így azok közül vehetnél valamit, úgyhogy ez sem jobb, mint a szívecskés giccsparádé. Az is utálom, amikor a csajok szexet akarnak adni karácsonyra meg születésnapra.
2011. dec. 9. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nah Broki Legend jó póló xD én viselném
2012. jan. 5. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!