Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszem az egyik legjobb fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszem az egyik legjobb fiú barátomnak. Mi a teendő?

Figyelt kérdés

Tehát a helyzet adott, átlagos 15 éves srác egy 14 éves lánnyal. Tök jóban vagyunk, sok időt töltünk együtt, bírom őt nagyon, öccsére szoktam vigyázni, stb...DE! Mostanában észrevettem, hogy máshogy beszél velem, ha nagy tömegbe keveredünk megfogja a kezemet (mondván ne vesszek el), néha csak úgy vesz nekem csokit, megigazítja a hajamat, ilyenek. Feltűnt a barátnőimnek is, meg az ő haverjainak is.

Nekem jólesik meg minden, de én nem szeretem "úgy". Tehát nem tudok "Jó pasiként" tekinteni rá, túl jól ismerem. Mi legyen, hogy megmaradjon a barátság, de ne legyen több?


2011. dec. 10. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
mond azt, hogy leszbikus vagy
2011. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne adj neki olyan jeleket, hogy ő azt biztatásnak vélje. Ha bepróbálkozik, mondd meg neki egyenesen, de nem bántón, hogy te nem szereted szerelemmel. És hagyd a "marajunk barátok "dumát.
2011. dec. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Velem is ugyan ez volt a helyzet. A mi történetünknek az lett a vége, hogy a barátom az mondta nem tud csak barátként mellettem lenni, mert az fáj neki. Azóta nem találkozunk és nem is beszélünk.


Sajnos, nem tudom hogy ilyen esetben mi a legjobb döntés, de szerintem az egyenes beszéd mindig többre vezet mint a sunnyogás és hazudozás.


Remélem jobban jársz mint én. :)

2011. dec. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!