Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi számít megcsalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zitka kérdése:

Szerintetek mi számít megcsalásnak?

Figyelt kérdés
2011. dec. 12. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
nálam már egy csók is megcsalás.
2011. dec. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Bármi fizikai kontaktus, ami intim jellegű. (Most nyilván egy baráti ölelésben nincs semmi)

Plusz ha ugyan hűséges, de közben már ismerkedik másokkal, és keres egy új lányt.

20L

2011. dec. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

-ha már írogat(flörtöl)más csajokkal

-ha már találkoztak is

-ha már volt csók is


Bármelyik a 3közül számomra megcsalás...

23n

2011. dec. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 LadyLee ***** válasza:

Szerintem már az is annak számít, ha másra gondol, mással szeretne lenni. Sőt, szerintem az sokkal súlyosabb, mint mondjuk egy buliban részegen elcsattanó csók.


Persze nem a puszta szexuális fantáziálásra gondolok, az tök normális.

2011. dec. 12. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kérdésedre nem létezik univerzális válasz.


Ez a pár habitusától függ. Például az előttem szólónál már a gondolat is az (szerintem ez azért már kóros), másoknál, meg a 3-4 fős gruppen is belefér (persze ez is kóros, csak ez a másik véglet).

Megcsalni valakit nem csak fizikálisan lehet, hanem érzelmileg is. Ezért a válasz az adott pártól függ, hogy nekik mi fér bele.


Mi például feleségemmel simán kibeszéljük a lányokat, mondván "nem vakságot, hanem hűséget fogadtunk".

2011. dec. 12. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a csók már megcsalás. Főleg ha a csaj kezdeményezi de a pasi nem ellenkezik vele!
2011. dec. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 LadyLee ***** válasza:

"szólónál már a gondolat is az (szerintem ez azért már kóros)"


Szerintem félreértettél. Ahogy a commentben igyekeztem is tisztázni - NEM a szexuális jellegű fantáziáról beszélek, vagy arról, hogy adott esetben arra gondol a párom, hogy XY de jó csaj, hanem pont arról, amit lejjebb a saját hozzászólásodban te is kiemelsz: az érzelmi megcsalásra - amikor, bár nincs semmi valódi fizikai kapcsolat, de az egyik fél már gondolatban egy másikkal van / lenne szívesebben.

2011. dec. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elsővel egyezik a véleményem!

37F

2011. dec. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!