Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sosem szeretett senki sem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sosem szeretett senki sem, sosem sétáltam még egy lánnyal sem kézen fogva az utcán és még csak nem is csókolóztam sohasem, hogy a többiről már ne is beszéljek. Miért nem kellek én egy lánynak sem?

Figyelt kérdés
:(
2011. dec. 12. 16:48
1 2
 1/16 bánomisén ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. dec. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se kellek senkinek próbálkoztam már mindenel nem bunkóztam 1ikel se de az egoista bunkóknak mindig sikerül minden sajnos ilyen az élet :S


így bele törődtem hogy nem lesz senkim soha se :S lehet neked több szerencséd lesz :)


16/f

2011. dec. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem bunkózni akarok, de ennyiből mégis honnan a viharból kéne tudnunk??
2011. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
52%

Kéééész, 16 évesen azt mondja, soha senkije nem lesz...

Ha majd egyszer golyókat is növesztesz magadnak, lesz barátnőd, ne aggódj. Addig meg hagyd ezt a csajozás dolgot, nem neked való.

2011. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
22 éves vagyok, alacsony, vékony testalkatú.
2011. dec. 12. 17:01
 6/16 anonim ***** válasza:
73%

Hát én 17 éves vagyok de 66kg, 185 cm-esen sem különb a helyzet, tán úgy is lehet mondani egy cipőben járunk...


17/F

2011. dec. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Erre mondják azt, hoooogy CIDA...

Én már rengeteg lánnyal csókolóztam, és sétáltam kézen fogva, nem akkor nagy cucc...

2011. dec. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

ma 18:31


jó neked, bizts magas és jóképű vagy, ennyi a siker titka a mai lányoknál


én basszus 165cm magasan csak szégyenkezem a sok magas ember mellett, semmi önbizalmam sincsen már

:S

2011. dec. 12. 19:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Nálam teljesen ugyanez a helyzet. Én olyasmin is gondolkodtam, hogy fizetni egy kis pénzt egy normálisnak tűnő lánynak azért, hogy megöleljen és megcsókoljon. Az viszont biztos, hogy pár éven belül prostikhoz fogok járni. Sajnos nekem nincs más lehetőségem.


Én 18/F, 180 cm és 55 kg vagyok. (Tömegnövelő szernek sem volt semmi hatása.)

2011. dec. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszoló, te akkor nagyobb szarban vagy mint én.

Hát sajnos ilyenek is lenni kell.De utolsóból lesznek az elsők...


17/F

2011. dec. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!