Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitás után újra összejöttün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitás után újra összejöttünk, együtt éltek vele és azóta a párom folyamatosan minden nézeteltérésnél azzal érvel, én jöttem vissza hozzá, én engedjek, én ezért nézzek el mindent. Ez normális? Ez meddig folytatódik? 24/F

Figyelt kérdés
olyanokra gondolok, hogy én hanyagoljam a barátaim, én adjam meg mindenhova a jelszavam, ha telefonál hogy menjek ebédelni, akkor hagyjam a munkát, csapot papot ugorjak hozzá azonnal, telefonba aztmondja jössz jössz nem nem... mert ha nem ugrok akkor azt mondja leszarom őt, mindenre az az érv én jöttem vissza és én bizonyítsak, stb... normális dolog ez hogy a másik meg kb a kisujját se mozdítja?
2011. dec. 13. 08:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez nem normális. Ha újrakezdtétek, kezdjétek tiszta lappal, ne úgy, hogy az egyik alárendelt, megalázott, kihasznált legyen... mert jelen esetben te az vagy.


Én sürgősen leülnék vele beszélni, és megmondani hogy vagy egyenrangúak vagyunk mindenben, vagy pedig ismét elhagyod, de ezúttal végleg. Így nem lehet fenntartani egy kapcsolatot, ami most nálatok megy...

2011. dec. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
ezt próbáltam, ez ugyanoda vezetett ami a fő kérdés, én akarom.. Viszont ha szétmegyünk, akkor meg azt vágja az orrom alá, hogy mennyire szeretett meg én nem is akarom,mert hagyom őt... pedig szeretem. "hogyan veszítsünk el 1 pasit 10 nap alatt" c. filmre emlékeztet a kapcsolatunk. hoztam csokit munkahelyről neki, átölelem megkérdem mi baja van, elmondja, természetesen féltékenység, próbálom megnyugtatni őt, akarom, nem kell más,ezért ajándékozok,ezért ugrok minden szavára,ezért wellnesshétvége minden,erre hogy én ezeket felhándálom..pff. szép szavakkal bombázom, már a végén kiabálom neki hogy szeretlek basszus, erre az a probléma akkor hogy miért kiabálok? a csokiról meg hogy nem is neki hoztam, egyem meg én, mondom de neked, kinek hoztam volna?? jo mondom hagyom picit, kimegyek, erre földhöz vágja... ennyit a kedvességről
2011. dec. 13. 08:42
 3/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem normális. Próbál kisajátítani teljesen. Én a helyedben leülnék vele megdumálni, bár sztem sokat nem fog érni az a beszélgetés az olvasottak alapján, de egy próbát megér.

Ha azután sem fogja fel a dolgot, akkor keress mást. Gondolom anno nem hiába lett vége a kapcsolatnak. Ezért sem jó többek közt újrakezdeni, az már nem ugyanaz mint előtte:/

2011. dec. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Hát így a kiegészítő szöveget olvasva amit az előbb írtál, változtatok a véleményemen. Sztem ne ülj le vele beszélni, inkább keress mást, elég labilisnak tűnik idegileg. Olyan mintha be lenne csavarodva, már bocs. Lehet jobban járnál vki mással, mert ennek hosszú távon nincs értelme:/
2011. dec. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Úristen. Barátnőd beteg. De komolyan.

Én is féltékeny vagyok, de eszembe nem jutna ilyesmi, hogy adja meg a jelszavait, ha hívom ugorjon meg hasonlók.

Mondd meg neki, hogy eleged van abból, hogy neked kell bizonygatnod, vagy változtat, vagy másnak fogsz bizonyítani.

2011. dec. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
közrejátszik az is, hogy a bnője állítolag azt hangoztatja neki hogy én odavagyok érte, 90kg-os ronda lányról van szó akinek semmiféle utalást nem tettem semmire fujj. meg a másik ha én hozzászolok nőneműhöz akár csak köszönök akkor ő szerinte én akarok tőle valamit? most ez megint mi? ha meg direkt elkerülöm, mint pl közös lakótársainkat albérlet révén, akkor az van szerinte h direkt kerülöm el mert biztos takargatni valóm van... a maradék hajam kitépem lassan. azt mondja nem jó így, persze nemjó, mert tök mind1 mit csinál az ember, semmi se tetszik. ha veszek 1 nagy kaliberű ajándékot, akkor 2 nap öröm, utána meg azt hangoztatja hogy ezt megérdemelte,mert mindenkivel ugyis megcsalom és folytatódik tovább.... ha szakitunk, akkor ismét lelkiterror, hogy én rontottam el, én nem akartam őt, én hagyom hogy vége legyen, én nem bizonyítok, őrület :/
2011. dec. 13. 09:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Lépjél le, nagyon gyorsan! Hagyd el a süllyedő hajót!
2011. dec. 13. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

ez azt hiszi, hogy most megtehet veled, mert úgy gondolja, hogy te jöttél vissza, hagyd ott ha nem akarsz egy idegroncs papucs, ti már nem szeretitek egymást, hagyd ott sz@rd le hogy utána miként fog bemocskolni

így talán még lehet esélyed mással kialakítani egy normális kapcsolatot

2011. dec. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mindenképp hagyd el. Így nem lehet élni. Azt hogy utána mit mond és mit gondol azzal te ne foglalkozz! Nem éri meg egy ilyen ember miatt...! Keress mást!
2012. dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

Idézek valakit: "Jobb ez így, most megtanulod mennyit érnek a nők. Mit gondolsz miért mondták már az ókorban, hogy a "nőknek nincs lelke"? Miért rendelték a római jogban gyámság alá a nőket?

Normális férfi mindig is lenézte a nőket, csak a mai elcseszett világunkban van ez a nagy egyenjogúság.

De valójában minden igazi férfi érzi a lelke mélyén, hogy a nőkben nem lehet megbízni.

Mindig lesz valami okuk félre lépni. Mindig vannak kifogásaik, hogy aktuálisan mi nem jó nekik.

Üldözd ki a fejedből azt az ideált, hogy vannak tisztességes, érzelmes, szeretni való és megbízható nők. Ilyen nők csak a férfiak képzeletében élnek. A valóságban mind buta, együgyű, felületes ösztönlény akiket nem tudsz megváltoztatni."


A csaj párod packázik rajtad, papucsnak néz téged.Dacoskodik,szemétkedik, próbál mindenhol megalázni téged.

Ne hagy! Szivasd meg!

2013. ápr. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!