Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz ebből valami, vagy mondjak le róla? Lent.

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel hónapok óta elvagyok neten,meg szokott smst írni meg hívni..és tök olyan mintha már lassan együtt lennénk,de sose jön le,hogy találkozzunk..közben érzem h akar valamit,nem tudom megmagyarázni h miért csak tudom.. de akkor mi akadályozza? meg az h msnen is csomószor nemtudunk miről beszélnii..:( nagyon akarom h összejöjjön segítsetek pls h most mi van és mit tudok tenni..
2011. dec. 17. 23:09
 1/2 anonim ***** válasza:
A netes kapcsolattartás egy nagy rakás "föld". A férfi és nő közti varázs csak személyesen tud kialakulni. (Nem szimpátiára gondolok.) Barátnőmmel igyekszem minél kevesebbet neten beszélni, csak tényleg annyit, ami fontos. Hogy jól van-e, mi történt vele, mióta nem találkoztunk, ennyi. Egyetemisták vagyunk, ugyhogy vizsgaidőszakban elég sürün van, hogy nélülöznünk kell egymást, de amint van pár szabad órám, inkább elmegyek hozzá, mintsem neten keresztül csevegjek. Hogy a te srácod miért nem lép, arra az lehet a magyarázat, hogy fél, vagy tul messze vagytok egymástól. Ha szeretnéd komolyabbra forditani, javasolj inkább te egy találkát. Ugyis azon fog eldőlni minden.
2011. dec. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nincs túl messze,negyedóra kocsival és itt is van.. én már többször is kérdeztem h mikor találkozunk?és párszor mondta hogy majd hétvégén meg nem sokára de mégsem.. kikészít de nem tudok lemondani róla
2011. dec. 17. 23:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!