Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Félek megválni az emlékektől....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek megválni az emlékektől. Hogy kezdjek neki? Nem tudom elfejteni!

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal mert már nem szerelmes, muszáj lesz elfelejteni, de sajnos nagyon szerelmes vagyok belé, tökéletes volt nekem, sosem bántott meg, mindig figyelmes volt, nem csalt meg. a szakítást is a lehető legtisztelet teljesebben tette elmondta hogy becsül,és imádta sose fogja elfejteni a velem töltött időt de már nem vonzódik hozzám... mindenki mondja hogy töröljem ki a képeket, az smseket, az üzeteket mindent.... de valahogy nem megy.. a szakítás 2 hete volt és néha jobban érzem magam ha elolvasom az smseket, félek hogy még rosszabb lenne ha kitörölném :/ ő volt a mindenem, persze vannak barátaim de nélküle értelmetlennek érzem az életet. egésznap semmihez sincs kedvem, kimozdultam a csajokkal de végig rá gondoltam persze tudom hogy 2 hét kevés... de akár hol vagyok arra gondolok hogy már nincs mit várnom, edig mindig az volt bennem hogy fu ezen is tulleszek és végre este beszélhetünk.. az iskolában is ez éltetett hogy végre vele lehetek délutám, most viszont semmi. abszolut ürességet érzek akárhol és akrákivel vagyok. az igazság hogy nagyon szeretett engem és imádtam ahogy szeret :/ egyszerüen nem is tudok más fiúra nézni mert tudom hogy nem ennyire tökéletes mint ő tényleg nem volt hibája barátnőim is imádták szülök is :/// valami ötlet? vaalki volt hasonló helyzetben? tudom hogy az idő begyógyitja csak iszonyúan fáj és nem akarok évekig igy élni mert megbolondulok 17/L
2011. dec. 19. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:

ne töröld ki a képeket és smseket, legfeljebb írd ki cd re és rakd el. ne nézegesd.


fiatal vagy még, előtted az élet.


tudom most nagyon rossz, de az élet menete vannak jó dolgok, és kevésbé kellemes pillanatok, mindet túl kell élni


senki nem fog neked kész receptet adni mit csinálj, és nem fogja helyetted sem elfelejteni. ezt neked kell átélned, és lezárnod. ehhez idő kell..


próbálj meg nem bezárkózni, járni emberek közé, vagyb keress valami hobbit, sportot, elfoglaltságot ami leköti a gondolataidat


kitartás

2011. dec. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igen tudom hogy ezt kéne de akár mit csinálok csak rá gondolok. betegesen:S eddig táncoltam ami mindig lekötött imádok táncolni, de már abba se lelem örömöm közbe is csak rajta jár az eszem. félek elengedni :/ mert még maga a gondolat hogy van, hogy létezik, és hogy ennyire csodálatos is enyhiti a fájdalmat csak sajnos ezzel magam alatt vágom a fát mert annál késöbb felejtem el. de nem tudnék úgy elaludni este hogy ne öleljem át atakarom és képzeljem hogy Ő ölel. próbáltam de éjjel 2ig szenvedtem...
2011. dec. 19. 02:05
 3/9 Kobudera ***** válasza:

Sajnos az élet... Ugye tudod, hogy leginkább önmagad sajnálod? Ha ezt tudod akkor feltetted magadnak a kérdést, hogy miért? Gondold át a szakítás okát.. Nem szerelmes, ergo nem szeret. Te szereted? A szerelmed mennyire feltétel nélküli? Szerintem most nem az... Ez egy önző kisajátító szeretet, amivel a saját válladra akasztasz terheket.. Tudom ez elsőre keménynek hangzik...

Olvasd el Dr. Csernus: Nő című könyvét, fájdalmas dolgokat taglal, de a végére talán tisztábban látsz, persze csak ha bevállalod! :)

2011. dec. 19. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tökéletes ember nincs.

Nem volt ő sem az. Előzékeny volt, kedves, hűséges, de nem szeretett.

Ad.2 Ne hidd, hogy minden úgy történt, ahogy gondolod. Lehet hogy megcsalt. Ha már a tetteivel, viselkedésével azt hazudta, hogy szeret, hazudhatott másban is.


Másrészt..

Mindent törölni... Biztos van olyan az emlékek között, amit később szívesen vennél elő, ezért én nem törölnék ki mindent.

Inkább míg a nehezén túl nem leszel, valahogy zárd el a dolgokat magad elől. Ments rá mindent egy pendrive-ra, minden emlékkel be egy dobozba, azt meg add egy barátnődnek, anyukádnak, bárkinek a kiben megbízhatsz.

Mikor átvészelted, majd előveszed, és szanálhatsz, hogy mi kell, mi nem.


Egyszerűbb úgy végigcsinálni, hogy a lehető kevesebb dolog emlékeztet rá.


23F

2011. dec. 19. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Majd ha lesz veled egy "szerelem első látásra" akkor egyből elfelejted:)
2011. dec. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

elöször is köszönöm a válaszokat:) nyilván nem volt tökéletes, inkább úgy mondom hogy nekem az volt :) mindig is ilyen fiúrol álmodtam. igazából már eljutottam arra a pontra hogy nem elfelejteni akarom csak hogy tudjak élni nélküle is. jelenleg enni se tudok, 4 napja semmit se ettem csak nagyon jelentéktelen mértékü kaját.


első látársra szerelemmel ismertem meg Őt is, 14 éves volt. erre rá 1 évre jöttünk össze, most nem sokára lennénk együtt két éve :/ ő mellette tanultam meg szeretni.. rettenetesen hiányzik, de megprobálom a dolgok jó oldalát nézni mert nem mindenki részesedik olyan csodában hogy 2 évig nagyon boldog és igazán szerelmes :)


az meg hogy nem tudhatom hogy nem csalt meg, de tudom :) nem csalt meg sosem! igaz már kiszeretett de szerintem ez főképp annak tudható be hogy 16 éves volt mikor összejöttünk, és nem élte teljesen ki magát.. azt hittem örökké fog tartani még ha tudtam is hogy ez lehetetlen :( most is ilyet irt ki facebookra hogy: Örökké', ez alighanem azt jelenti a szerelmesek nyelvén, hogy bármikor érjen is véget, téged sosem felejtlek el.

tehát még biztos nem vagyok közömbös számára:/ na de mind1. majd talán az idő segit :)

2011. dec. 19. 15:30
 7/9 A kérdező kommentje:
*14 éves voltam
2011. dec. 19. 15:31
 8/9 anonim válasza:
Szia! Egyetértek fentiekkel, a legjobb, ha eltünteted az emlékeket a közvetlen környezetedből. Tehát a tárgyakat dobozolod, fényképeket, leveleket egy mappába rejtesz el és CD-re kiírod, akár SIM kártyát cserélhetsz és ÚJRAKEZDÉS. Vagyis, ezt az újrakezdést minden nap tudatosítanod kell, kb. három hónapig lesz iszonyú pocsék, és aztán enyhül. Ne törölj mindent, de ne nézegesd. A legjobb, ha kidolgozol konkrét terveket, hogyan tervezed meg a napjaidat, és oké, gondolhatsz rá, de a cél, hogy intézd a dolgaid! A takarítás ilyenkor kifejezetten jó dolog (a lakásnak is, a lelkivilágnak is). Kitartás! És hidd el, tényleg, egészen biztosan jobb lesz!!!!
2011. dec. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hát jó, megfogadom a tanácsokat csak nincs semmihez sekedvem, mintha egy kő lenne a szivemen:/ remélem idővel jobb lesz :) már elkezdtük tervezgetni csajokkal a nyarat, nagyon várom már ez kicsit most leköti a gondolataim :))
2011. dec. 19. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!