Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy bírjam ki, hogy 2 hétig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bírjam ki, hogy 2 hétig nem látom?

Figyelt kérdés

2 hétig nem találkozhatok a barátommal, egyszerűen nem bírom nélküle. Nem láthatom, sehogy sem tudom vele tartani a kapcsolatot.

Ti mit tesztek ilyenkor?

Nem fogom kibírni, borzasztóan hiányzik! :"""(


2011. dec. 19. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:

fényképezd le


utazz vele együtt

2011. dec. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ne hisztizz. Én szeptember óta kéthetente látom csak hétvégére. Mégis kibirom. Háromnaponta tudunk csak neten beszélni, meg hétvégén, mikor nincs itthon. De ez állandóan így van.

A tied meg csak két hét nemtalálkozás. kibirod. Írj egy naplót naponta, hogy mi történt, és ha hazaér add oda neki. Hidd el jót tesz, én is ezt szoktam csinálni.

2011. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Folyik a nyál... Kibírod.
2011. dec. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szedjél nyugtatókat, jó nagy dózisban, attól repül az idő
2011. dec. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézd a képét és maszti.


14L

2011. dec. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Mulder614 válasza:
Tedd ne a Smallville mind a 9-évadját,és fel se állj amíg vissza nem jön! Meglátod elmegy az idő!
2011. dec. 21. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!