Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? Szerelmes vagyok belé!?

Figyelt kérdés
Szóval,én fiú vagyok:)Van egy srác a suliba aki már 1 éve nagyon tetszik,de most totálisan beleszerettem.Ő egy hatalmas nagy macho,izmos,focista és a suli egyik legjobb pasija,most végzős.Eddig úgy elvoltam ezzal az érzéssel de mostmár totálisan felőröl.Nem tudok aludni rendesen,se enni se semmit csinálni,csak ő jár a fejembe és az,hogy bármit megtennék érte.Egyszer beszéltem vele,többször nem,mert nem merek ránézni se,annyira zavarba vagyok és remegek szó szerint ha csak pár méterre is van tőlem.Csak úgy tudok este elaludni,ha a képét kiteszem a laptopomra és akkor tudok elaludni,úgyérzem akkor vigyáz rám.Nem vagyok lányos bzi elég fiús vagyok én is,sportolok szóval izmom is van elég,és ált.senki se mondnaá meg rólam,hogy mivagyok.Sosem éreztem még hasonlót amit vele,pedig sok mindenen keresztül mentem már,ö.gy kisérletek mert tudom,hogy én sosem lehetek boldog..Mindennap sírok miatta,de persze úgy,hogy senki se lássa,mert a férfiak nem sirhatnak:) de mégis megteszem minden éjszaka..Félek,neki elmondnai személyesen,mert félek attól,hogy mit reagálhat..msnje megvan,de nem merem felvenni,mert még virtuálisan is annyira zavarba vagyok tőle..Sosem másznék rá,tisztelem őt mindennél jobban.Sőt lehet melegvagyok,de a szex sem kéne ha neki az nem férne bele,nekem csak azkell,hogy átölehessem és elmondhassam neki mennyire is szeretem őt,és meghalnék érte.Ha lenne valami baja,és senki nem segithetne rajta,mert valami létfontosságú szerv kéne neki,én lennék az első aki vállakozna arra,hogy beleegyezést adok,hogy engem "megöljenek"vagy ha még kiskorú vagyok,titokban megölném magam,és egy levélben leirnám,hogy miért tettem,és segitsenek rajta.bármire képes lennék érte,az életem odaadnám neki!Mi tévő legyek?:S Sajnos a helyzetem a csalódottságok miatt rosszabult,hogy ennyre többször nyúlok alkoholkoz,mert másban nem találok megoldást,folyton iszom töményet,hogy jól érezzemmagam.és ne kelljen éreznem a kínt amit azért érzek,mert én nem lehetek boldog:) Kérlek adjatok tippeket,mit tehetnék? 17/F
2011. dec. 21. 12:57
 1/5 A kérdező kommentje:
már arra is gondoltam,hogy megmondom neki,hogy fizetnék neki egy 5öst,hogy csak átölhessem:/ szükségem van rá!
2011. dec. 21. 13:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Búza vagy?
2011. dec. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
meleg..a b*zi és meleg között elég sok különbség van :))
2011. dec. 21. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ő tudja rólad, hogy meleg vagy? Esetleg ő is az?

Amúgy próbálj vele beszélgetni, mondjuk a fociról. Írj rá MSN-en, hogy látta-e ezt meg azt a meccset, mit gondol róla, ilyesmi:) Vagy ha vannak közös barátaitok, akkor ne hagyd ki az alkalmakat a találkozásra, mert így beszélgethettek:)

Sok szerencsét!

15/L

2011. dec. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem egy 10esért le is szophatsz
2011. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!